خانه آخرین خبرها سریال The Terror (ترور) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال The Terror (ترور) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال The Terror (ترور)

بیاتومگ – شبکه ای‎ام‎سی سریال The Terror (ترور) را برای فصل دوم تمدید کرده است. بنابر گزارش‎ها، شبکه ای‎ام‎سی این سریال را به یک سریال ترسناک و تخیلی مجموعه‎ای تغییر حالت داده است. این سریال در ابتدا براساس رمانی به همین نام نوشته دن سایمونز بود که داستان‎ها و شرح‎های ساختگی از سفر دو کشتی نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا به نام ایربوس و ترور در میانه قرن نوزدهم برای کشف گذرگاه شمال غربی را بازگو می‎کند.

دنباله آن نیز داستانی از بقا بود که شامل سرکشی، آدم‎خواری و حضوری ماورالطبیعی می‎باشد که در کمین بازماندگان نشسته است. اولین فصل از این سریال در قالب ده قسمت در بهار سال جاری میلادی پخش شد و با حضور بازیگران برجسته و گیرایی همچون کیارن هایندز، جارد هریس و توبایس منزیس بود.

سریال The Terror (وحشت)
سریال The Terror (ترور)

اتفاقات فصل دوم سریال ترور در طی دوران جنگ جهانی دوم رخ می‎دهد و به مرکزیت شبحی غیرطبیعی است که از خانه‎اش در کالیفرنیای جنوبی تا بازداشتگاه‎های اسیران جنگی و همچنین جنگ در اقیانوس آرام، جامعه‏‎ای متشکل از مردم آمریکایی و ژاپنی را به وحشت انداخته است.

تهیه‎کنندگی فصل دوم سریال همچنان برعهده ریدلی اسکات خواهد بود. مدیر اجرایی فصل دوم نیز الکساندر وو (True Blood) خواهد بود. ایده داستانی فصل دوم نیز برعهده مکس بروستاین، نویسنده فیلمنامه فیلم‎های Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) و Godzilla (گودزیلا) می‎باشد. انتظار می‎رود که شبکه ای‎ام‎سی، فصل دوم سریال ترور را در سال ۲۰۱۹ پخش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *