بیاتومگ – در اولین تریلر و پوستر منتشر شده برای فیلم How It Ends (چگونه پایان می‎یابد) محصول کمپانی نتفلیکس، پیوندهای شخصی دربرابر تصورات شدید آخرالزمانی قرار دارد. در زیر می‎توانید علاوه بر دیدن پوستر، تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم چگونه پایان می‎یابد توسط دیوید اچ روزنتال کارگردانی شده و با بازی ستاره مجموعه فیلم‎های Divergent (ناهمتا)، تئو جمیز، در نقش مردی است که ناگهان در حین اتفاقی فاجعه‎انگیز، ارتباطش با همسر باردارش با بازی کت گراهام را از دست می‎دهد. حال او مجبور است تا خود را آماده سفری دو هزار مایلی از میان ایالات متحده آمریکا با پدر زن خود با بازی فارست ویتاکر بکند. دیگر بازیگر فیلم نیز کری بیشی است.

کمپانی نتفلیکس اولین تریلر و پوستری را برای فیلم چگونه پایان می‎یابد منتشر کرده است. در این تریلر، پویایی‎های خانوادگی بلافاصله مورد تاکید قرار می‎گیرند، بنابراین زمینه را برای جدایی کاراکترهای بازی شده توسط ویتاکر و گراهام فراهم می‎آورد. فیلمنامه فیلم را بروکس مک‎لارن قلم زده است. فیلم چگونه پایان می‎یابد قرار است در تاریخ روز جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ (۱۳ جولای ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر فیلم How It Ends (چگونه پایان می‎یابد)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم How It Ends (چگونه پایان می‎یابد)

فیلم How It Ends (چگونه پایان می‎یابد)
فیلم How It Ends (چگونه پایان می‎یابد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *