خانه آخرین خبرها فصل ۱۴ سریال Supernatural (سوپرنچرال) تنها ۲۰ قسمت خواهد داشت

فصل ۱۴ سریال Supernatural (سوپرنچرال) تنها ۲۰ قسمت خواهد داشت

۲
فصل 13 سریال Supernatural (سوپرنچرال)

بیاتومگ – شبکه سی‎دبلیو سریال Supernatural (سوپرنچرال) را برای فصل چهاردهم تمدید کرده اما این فصل به جای ۲۳ قسمت همیشگی، تنها ۲۰ قسمت خواهد داشت. آیا این نشانه نزدیک شدن سریال به پایان خود می‎باشد؟ در حال حاضر، سریال سوپرنچرال یکی از طولانی‎ترین پخش‎ها را در طول تاریخ دنیای سریال دارد.

ممکن است که مخالفان این سریال بگویند که این سریال نسبت به روزهای اوجش از لحاظ کیفیت افت کرده اما این را باید گفت که بیشتر سریال‎ها باید خیلی خوش‎شانس باشند تا حداقل برای دو فصل دوام بیاورند، چه برسد به چهارده فصل. احتمالا یکی از بزرگترین عامل‎ها در کمک به طولانی شدن سریال سوپرنچرال، پشتیبانی کاملا بی‎نظیر طرفداران پروپا قرصش می‎باشد. طرفداران در اوقات خوب و بد یا بالا و پایین‎ها در کنار سریال قرار داشتند و سریال نیز هیچ نشانه‎ای از به پایان رسیدن نشان نداده است. سریال سوپرنچرال پس از بیش از یک دهه پخش از شبکه سی‎دبلیو، همچنان از لحاظ رتبه و رده، در میان سریال‎های این شبکه در جایگاه بالایی قرار دارد و این موضوع برای سریال‎های طویل بسیار نادر است.

فصل 13 سریال Supernatural (سوپرنچرال)
فصل ۱۳ سریال Supernatural (سوپرنچرال)

با این حال، همه چیزهای خود باید روزی به پایان برسند و سوپرنچرال نیز از این موضوع استثناء نیست. فصل‎های اخیر سریال سوپرنچرال همگی دارای ۲۳ قسمت می‎باشند اما بنابر گزارش‎های تازه، شبکه سی‎دبلیو تنها دستور ساخت ۲۰ قسمت برای فصل چهاردهم را داده است. آیا این می‎تواند نشانه‎ای از نزدیک شدن این سریال به پایان خود باشد؟ ممکن است.

در حالی که سه قسمت کمتر نسبت به حد معمول ممکن است تغییر چندان بزرگی نباشد و در اکثر سریال‎های دیگر اصلا به چشم نمی‎آید اما سریال سوپرنچرال از فصل هفتم به طور پیوسته دارای ۲۳ قسمت در هر فصل بوده است. این سریال برای مدتی طولانی این الگو را حفظ کرده و حالا ناگهان آن را تغییر داده است. در واقع، تنها فصلی که تعداد قسمت کمتری نسبت به فصل چهاردهم سریال دارد، فصل سوم است که دارای ۱۶ قسمت بود، البته این کاهش قسمت‎ها نیز به دلیل اعتصاب نویسندگان هالیوود در آن زمان بوده است. پخش فصل چهاردهم سریال سوپرنچرال از روز جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

۲ دیدگاه ها

 1. محمود

  ۲۳ مرداد, ۱۳۹۷ در ۰۴:۱۳

  زمان پخش آنلاین فصل ۱۴ قسمت ۱ در لینک زیر

  https://countdown.teamfreewill.net

  پاسخ دادن

 2. ساب زدن سنگ

  ۴ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۵:۵۵

  ممنون از سایت خوبتون که مطالبی در جهت افزایش آگاهی افراد قرار میدید.موفق باشید

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *