بیاتومگ – تریلر و پوستر جدیدی برای فیلم The Predator (غارتگر) منتشر شده است. این فیلم، یک فیلم بازسازی و دنباله از مجموعه فیلم‎های غارتگر و به کارگردانی شین بلک می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این تریلر نسبت به تیزرهای قبلی منتشر شده، این فیلم را بیشتر و بیشتر شبیه به کارهای قبلی شین بلک جلوه می‎دهد. علاوه بر این، این تریلر به گسترش دنیا و داستان‎های مجموعه فیلم‌های غارتگر به شیوه‎های وسوسه‌انگیز و تازه اشاره دارد.

این فیلم غارتگر، این موجود بیگانه را در مقابل تیمی از سربازان نظامی سابق قرار می‎دهد و با بازی الیویا مان در نقش دانشمندی به نام کیسی براکت، جیکوب ترمبلی در نقش یک پسر جوان به نام روری، ایوان استراهوفسکی در نقش مادر روری و همسر سابق کویین مک‎کینا به نام امیلی مک‎‌کینا، بوید هولبروک در نقش کویین مک‎کینا است.

دیگر بازیگران فیلم نیز شامل لاکلین مونرو، توماس جین، استرلینگ کی براون، جیک بیزی، کیگان مایکل کی، نایل متر، ادوارد جیمز اولموس و الفی الن می‌باشد. بلک علاوه بر کارگردانی فیلم، به همراه فرد دکر فیلمنامه این فیلم را قلم زده است. فیلم غارتگر قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم The Predator (غارتگر)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Predator (غارتگر)

فیلم The Predator (غارتگر)
فیلم The Predator (غارتگر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *