خانه آخرین خبرها مارک والبرگ و پیتر برگ، بازیگر و کارگردان فیلم Wonderland (سرزمین عجایب) شدند

مارک والبرگ و پیتر برگ، بازیگر و کارگردان فیلم Wonderland (سرزمین عجایب) شدند

۰
مارک والبرگ - فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل‌شوندگان: آخرین شوالیه)

بیاتومگ – بازیگر مارک والبرگ و کارگردان پیتر برگ قبلا همکاری‎های متعددی با یکدیگر داشته‎اند و اکنون آنها قرار است این همکاری خود را در فیلم Wonderland (سرزمین عجایب) محصول کمپانی نتفلیکس نیز ادامه بدهند. اولین همکاری میان والبرگ و برگ مربوط به سال ۲۰۱۳ و فیلم Lone Survivor (تنها بازمانده) است. فیلم تنها بازمانده، فیلمی جنگی و خشن براساس تجربیات واقعی سرباز و بازمانده‎ای به نام مارکوس لوترل می‎باشد.

از آن زمان به بعد نیز این بازیگر و کارگردان در رشته فیلم‎های اکشن‎محور مختلفی با یکدیگر همکاری نموده‎اند که الهام گرفته از تجربیات قهرمانان دنیای واقعی بوده است. دومین همکاری والبرگ و پیتر برگ به سال ۲۰۱۶ و فیلم Deepwater Horizon (دیپ‌واتر هورایزن) بازمی‎گردد، فیلمی هیجان‎انگیز که در مورد انفجاری در یک دکل نفتی در سال ۲۰۱۰ است که در نهایت به بزرگترین نشت نفت در تاریخ آمریکا تبدیل شد. این دو در همان سال در فیلم Patriots Day (روز وطن‎پرستان) با یکدیگر همکاری کردند. فیلم بعدی والبرگ و پیتر برگ، فیلم Mile 22 (مایل ۲۲) است که در اواخر سال جاری میلادی به اکران درخواهد آمد.

کارگردان پیتر برگ
کارگردان پیتر برگ

حال، گزارش شده که مارک والبرگ و پیتر برگ قرار است برای ساخت فیلم سرزمین عجایب برای کمپانی نتفلیکس بایکدیگر همکاری کنند. فیلم سرزمین عجایب، اقتباسی سینمایی از رمانی به نام Robert B. Parker’s Wonderland (سرزمین عجایب رابرت بی پارکر) نوشته آس اتکینز می‎باشد. شان اوکیف در حال کار بر روی نوشتن فیلمنامه فیلم از روی این رمان می‎باشد.

این رمان یکی از ۴۸ کتابی است که در مورد کاراگاهی به نام اسپنسر است. این کاراکتر برای اولین بار توسط نویسنده مرحوم رابرت بی پارکر خلق شده بود. بنابر گزارش‎ها، علت قبولی این پروژه از سوی والبرگ، با تاخیر روبه‎رو شدن دیگر فیلم در حال تولید وی یعنی فیلم The Six Billion Dollar Man (مرد شش میلیارد دلاری) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *