بیاتومگ – بازیگر فیلم Ant-Man & the Wasp (انت‎من و واسپ)، اوانجلین لیلی، گفته که پایان دوپهلو و مبهم سریال Lost (لاست) بحث‌برانگیزتر از پایان غم‎انگیز فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‎جویان: جنگ بی‎نهایت) است. حدود هشت سال از به پایان رسیدن سریال لاست می‎گذرد اما طرفداران این سریال همچنان در حال بحث و جدال در مورد قسمت نهایی و پایان آن می‎باشند.

به عنوان سریالی که سرشار از پیچیدگی و چرخش‎های بی‎پایان و مبهم است، قسمت پایانی سریال لاست حتی از دیگر قسمت‎ها بیشتر بیننده‎ها را سردرگم کرد و سبب شکل‎گیری بحث‎های بسیار داغی شد. گرچه پایان فیلم انتقام‎جویان به اندازه مرموز بودن عمدی قسمت پایانی سریال لاست نیست اما به نوبه خود سبب شکل‎گیری بحث و جدل‎های شدید شده است.

اتفاقات غیرمنتظره‎ای در پایان فیلم انتقام‎جویان ۳ رخ داد که سبب به شوک فرو رفتن طرفداران دنیای سینمایی مارول شد و با پایان تلخی برای برخی از کاراکترهای محبوب طرفداران همراه بود. با این وجود، بحث و جدل‎های فعلی عمدتا مربوط به این است که در آینده چه اتفاقی در دنیای انتقام‎جویان رخ می‎دهد و چگونه اتفاقات فاجعه‎آمیز فیلم در دیگر فیلم‎های آینده مارول مورد بررسی قرار می‎گیرند.

فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه ای و زنبور)

اوانجلین لیلی که نقش کیت آستن را در سریال لاست به تصویر کشیده است، در مصاحبه‎ای اظهار داشته که در صورت مقایسه میان پایان سریال لاست با پایان بسیار مورد بحث فیلم انتقام‎جویان: جنگ بی‎نهایت، فکر می‎کند بدون شک این سریال برنده جدال این دو اثر هنری از لحاظ بحث‎برانگیز بودن می‎باشد.

اوانجلین لیلی در این مصاحبه از برداشت خود در مورد این دو پایان خاطره‎انگیز گفت:

“پایان سریال لاست بحث‎برانگیزتر بود. فکر می‎کنم پایان فیلم جنگ بی‎نهایت سبب آزرده خاطر شدن مردم شده اما بنا به نظر من، پایان سریال لاست بحث‎برانگیزتر است. چون مردم یا آن را دوست داشتند یا از آن متنفر و در مورد آن گیج و سردرگم بودند. آنها متوجه نشدند که واقعا چه اتفاقی رخ داد. فکر می‎کنم کاملا واضح است که در پایان فیلم انتقام جویان ۳ چه اتفاقی رخ داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *