خانه آخرین خبرها لوک ایوانز به فیلم Midway (میدوی) پیوست

لوک ایوانز به فیلم Midway (میدوی) پیوست

۰
لوک ایوانز - The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)

بیاتومگ – لوک ایوانز، بازیگر و ستاره فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) به جمع بازیگران فیلم Midway (میدوی) پیوست. این فیلم اکشن به کارگردانی رونالد امریک می‎باشد و براساس نبردی محوری در جنگ جهانی دوم است. وودی هارلسون و مندی مور دیگر بازیگرانی هستند که قبلا به این فیلم اضافه شده بودند.

فیلم میدوی در مورد یکی از کلیدی‎ترین نبرد‎های جنگ جهانی دوم است، نبردی که در آن، نیروهای ژاپنی و آمریکایی در جزیره دورافتاده میدوی در اقیانوس آرام با یکدیگر برخورد کردند. شش ماه پس از حمله به بندرگاه پیرل، نیروی دریایی ژاپن قصد داشت تا ضربه‎ای قاطعانه به ناوگان دریایی آمریکا وارد نماید اما آمریکایی‎ها قبلا از برنامه ژاپنی‎ها باخبر شده بودند و می‎دانستند که دشمن در راه است. نبرد متعاقب، ضربه‎ای فلج‎کننده به نیروی دریایی ژاپن وارد نمود و آنها هرگز از آن شکست گیج‎کننده بهبود نیافتند.

لوک ایوانز - فیلم Dracula Untold (ناگفته‎های دراکولا)
لوک ایوانز – فیلم Dracula Untold (ناگفته‎های دراکولا)

رونالد امریک پس از کارگردانی فیلم‎های فاجعه‎ای همچون Independence Day (روز استقلال)، Godzilla (گودزیلا) و The Day After Tomorrow (پس‎فردا)، اکنون توجه خود را برای به تصویر کشیدن یک رویداد واقعی متمرکز کرده، رویدادی که برای ملت ژاپن فاجعه‎آمیز بوده است.

علاوه بر بازیگرانی همچون وودی هارلسون و مندی مور که حضورشان در این فیلم قبلا تایید شده بودند، اکنون گزارش شده که لوک ایوانز قرار است در این بازسازی سینمایی از نبرد تاریخی میدوی به نقش‎آفرینی بپردازد. در فیلم میدوی، لوک ایوانز نقش ناوبان سوم وید مک‎کلاسکی، یک خلبان نیروی دریایی آمریکا را ایفا می‎کند که نقشی محوری و مهم در نبرد داشته و در نهایت، به خاطر اعمال خود نشان شجاعت “نیوی کراس” را نیز دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *