خانه آخرین خبرها ونسا کربی به فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) پیوست

ونسا کربی به فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) پیوست

۰
ونسا کربی - سریال The Crown (تاج)

بیاتومگ – ونسا کربی قرار است در فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو)، فیلم نسخه فرعی مجموعه فیلم‎های Fast & Furious (سریع و خشن) در کنار دواین جانسون و جیسون استیتهام به نقش‎آفرینی بپردازد. لازم به ذکر است که این فیلم در حال حاضر به طور غیررسمی با نام هابز و شاو شناخته می‎شود و هنوز عنوان رسمی آن اعلام نشده است.

کارگردانی فیلم هابز و شاو در دستان کارگردان فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، دیوید لیچ، است. دیوید لیچ که قبلا یک بدلکار بوده، برای اولین بار در کنار چاد استاهلسکی در فیلم John Wick (جان ویک) در جایگاه کارگردانی قرار گرفت. در سال ۲۰۱۷، او فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) با بازی شارلیز ترون را کارگردانی کرد. فیلمنامه فیلم هابز و شاو را کریس مورگان قلم می‎زند و قرار است در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

ونسا کربی - فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو)
ونسا کربی – فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو)

بنابر گزارش‎ها، ونسا کربی به فیلم هابز و شاو پیوسته و قرار است در این فیلم نقش مامور ام‎آی ۵ را بازی کند، ماموری که بر حسب اتفاق خواهر دکارد شاو نیز می‎باشد. در حال حاضر، جزییات مربوط به داستان و طرح فیلم همچنان پنهان نگه داشته شده اما کاملا واضح است که در این فیلم، شاو و هابز باید با یکدیگر همکاری کنند تا دنیا را نجات دهند.

این احتمال نیز می‎رود که این دو اتحادی ناخوشایند با کاراکتر کربی برقرار نمایند، کاراکتری که از آن با نام هتی شاو یاد شده است. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‎کنید، دواین جانسون نیز خبر پیوستن ونسا کربی به این فیلم را در صفحه رسمی‎اش در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *