خانه آخرین خبرها مایلز تلر به فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) پیوست

مایلز تلر به فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) پیوست

۰
مایلز تلر - فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک)

بیاتومگ – بنابر گزارش‎ها، مایلز تلر قرار است در فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) که دنباله فیلم تاپ گان سال ۱۹۸۶ می‎باشد، نقش پسر گوس را بازی کند. تام کروز قبلا با بازیگرانی همچون تلر، گلن پاوول و نیکولاس هولت بر روی صحنه به تست پرداخته که در نهایت، تلر عهده‎دار این نقش شده است.

در فیلم اصلی تاپ گان به کارگردانی تونی اسکات، تام کروز نقش ستوان پیت میشل ملقب به ماوریک را ایفا می‎کند که در مدرسه سلاح‎های جنگنده نیروی دریایی آمریکا تاپ گان مشغول آموزش است. در طی مسیر آموزشش، او عاشق یک مربی مدرسه تاپ گان با بازی کلی مک‎گیلیز می‎شود و برای بی‎پروایی خود در آسمان به شهرت دست می‎یابد و یک رابطه دوستی قوی با خلبان نیروی دریایی به نام گوس با بازی آنتونی ادواردز برقرار می‎کند.

Top Gun (تاپ گان)

با این حال، در پایان فیلم، گوس پس از اینکه به طور نادرستی از هواپیمای خود به بیرون پرتاب می‎شود، از دنیا می‎رود. حال، ۳۰ سال پس از فیلم اول، این دنباله، مارویک را دنبال می‎کند که در حال آموزش نسل تازه‎ای از خلبانان جنگنده نیروی دریایی آمریکا می‎باشد و یکی از آنها ممکن است پسر گوس باشد. کارگردانی فیلم تاپ گان ۲ در دستان جوزف کوزینسکی است و این فیلم قرار است در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ (۱۲ جولای ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

منابع ادعا کرده‎اند که به طور رسمی نقش پسر گوس در فیلم تاپ گان: ماوریک به مایلز تلر پیشنهاد شده اما هنوز جزییات بیشتری در مورد این کاراکتر جدا از وابستگی خانوادگی‎اش آشکار نشده است. گرچه تام کروز و مایلز تلر تاکنون در یک فیلم در کنار یکدیگر حضور نداشته‎اند اما هر دوی آنها قبلا با کارگردان کوزینسکی همکاری کرده‎اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *