بیاتومگ – کمپانی آمازون استودیو تریلر تازه‎ای برای سریال Jack Ryan (جک رایان) منتشر کرده که ممکن است دیالوگ‎های اندکی داشته باشد اما به طور کامل این موضوع را نشان می‎دهد که چطور سریال خود را متعهد به ارائه صحنه‎های اکشن خاطره‎انگیز می‎داند. این تریلر را می‎توانید در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم‎های زیادی از کاراکتر جک رایان ساخته شده و بازیگران زیادی این کاراکتر را بازی کرده‎اند که شامل الک بالدوین، هریسون فورد، بن افلک و کریس پاین می‎باشد و اکنون، جان کرازینسکی سکان‎دار این نقش شده است. داستان این سریال از زمانی آغاز می‎شود که جک رایان همچنان یک تحلیلگر سازمان سیا می‎باشد که در ادامه، خود را درگیر موقعیت‎های خطرناکی می‎یابد.

بنا بر گزارش‌ها، داستان جک رایان طی هشت قسمت ۱ ساعته بازگو خواهد شد که در آن، شخصیت اصلی داستان الگویی را در مکاتبات تروریست‌ها پیدا می‌کند که او را وارد بازی‌ای با گونه‌ای تازه از تروریست‌ها می‌کند. تهدیدات این تروریست ها در وسعت جهانی می‌باشد. پخش فصل اول سریال جک رایان قرار است از روز جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ (۳۱ آگوست ۲۰۱۸) آغاز شود. لازم به ذکر است که چندی پیش، کمپانی آمازون استودیو، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد.

تریلر سریال Jack Ryan (جک رایان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *