بیاتومگ – ناتالی پورتمن در یکی از مصاحبه‎های اخیرش اشاره کرده که او برای حضور در دنباله احتمالی فیلم V For Vendetta (وی مثل وندتا) محصول سال ۲۰۰۵ آماده است. در فیلم وی مثل وندتا، پورتمن نقش یکی از کاراکترهای اصلی به نام ایوی را در مقابل هوگو ویوینگ در نقش وی بازی می‎کرد.

فیلم وی مثل وندتا به کارگردانی جیمز مک‎تیگو و نوشته واچوفسکی‎ها است. این فیلم براساس مجموعه کتاب‎های کمیکی ساخته الن مور می‎باشد. اتفاقات این فیلم در بریتانیا و در آینده‎ای متفاوت رخ می‎دهد که در آن، کشور بریتانیا توسط رژیم فاشیستی مستبد اداره می‎شود. در فیلم، ایوی با فردی انقلابی به نام وی همکاری می‎کند.

فیلم V For Vendetta (وی مثل وندتا)
فیلم V For Vendetta (وی مثل وندتا)

وی حرکت انقلابی خود را از شخصیتی تاریخی به نام گای فاکس الهام گرفته است، کسی که در اوایل قرن هفدهم میلادی قصد منفجر کردن مجلس اعیان دولت انگلیس را داشت. ایوی برای برنامه‎ریزی طرح نهایی با وی همکاری می‎کند، برنامه‎ای که بر طبق آن، یک انقلاب مردمی آغاز و حکومت سرکوب‎گر سرنگون می‎شود.

در مصاحبه‎ای تازه، زمانی که مصاحبه‎کنندگان از ناتالی پورتمن سوال کردند که آیا او علاقه‎مند است تا فیلمی دنباله برای کدام یک از بی‎شمار فیلم محبوبی که در سال‎های اخیر ساخته، بسازد یا خیر و او در پاسخ به این سوال گفت:

“احتمالا فیلم وی مثل وندتا.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *