بیاتومگ – تریلری برای فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter (میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید) منتشر شده که در آن، جاش برولین در تلاش است تا هنر شکار کردن را به پسر خود آموزش بدهد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم کمدی محصول کمپانی نتفلیکس و به کارگردانی جودی هیل است.

جودی هیل به همراه دنی مک‎براید و جان کارسیری فیلمنامه این فیلم را قلم زده است. فیلم میراث یک شکارچی گوزن دم سفید با بازی جاش برولین در نقش باک فرگوسن است، یک شکارچی که برای برنامه تلویزیونی‎اش و همچنین شکار گوزن دم‎سفید مشهور است. باک به همراه فیلمبردار مورد اعتمادش به نام دان با بازی مک‎براید به دنبال ساخت قسمتی ویژه برای سریال خود می‎باشد، قسمتی که در آن، او به پسر دلسرد خود به نام جیدن با بازی مونتانا جوردن هنر شکار کردن را آموزش خواهد داد. با این حال، همانطور که انتظار می‎رود، اوضاع دقیقا بر طبق برنامه باک پیش نمی‎رود.

نتفلیکس تریلری برای فیلم میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید منتشر کرده که به طور موثری تن و رنگ‎مایه غیرمعمولی فیلم را برپا می‎کند و در همین حال، اشاراتی به حوادث مصیب‎باری دارد که باک، جیدن و دان در طی سفر شکارشان با آن روبه‎رو خواهند شد. در زیر می‎توانید پوستر این فیلم را نیز مشاهده نمایید. فیلم میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید در تاریخ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ (۶ جولای ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter (میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter (میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید)

فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter (میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید)
فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter (میراث یک شکارچی گوزن دم‎سفید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *