بیاتومگ – در تریلر منتشر شده برای فیلم Mandy (مندی)، نیکولاس کیج به دنبال گرفتن انتقامی خونین است. فیلم مندی به کارگردانی و نویسندگی پانوس کازماتوس به همراه سازنده فیلم‎های کوتاه و موزیک ویدیو آرون استوارت آن می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم مندی به دنبال اکرانش در جشنواره فیلم ساندس، نقدهای بسیار تمجیدآمیزی از سوی منتقدان دریافت کرد. حال، تریلری رسمی از این فیلم منتشر شده و هدف آن نیز این است تا نشان دهد که چه چیزی در درون این فیلم اکشن، ترسناک و هیجان‎انگیز وجود دارد که سبب سروصداهای زیادی در دنیای سینما شده است.

اتفاقات فیلم مندی در سال ۱۹۸۳ رخ می‎دهد و با بازی نیکولاس کیج و آندریا رایزبروگ در نقش رد میلر و مندی بلوم می‎باشد، یک زوج که در صحرای نزدیک کوهستان شادو در کالیفرنیا سکونت دارند. زمانی که مندی توسط یک رهبر فرقه روانی به نام جرمای سند با بازی لاینس روچ مورد هدف قرار می‎گیرد، زندگی آرام آنها از بین می‎رود و رد شروع به وحشیگری خونین و عجیبی برای گرفتن انتقام می‎کند. فیلم مندی قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Mandy (مندی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *