خانه آخرین خبرها تاریخ پخش فصل ۵ سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن) اعلام شد

تاریخ پخش فصل ۵ سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن) اعلام شد

۰
سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن)

بیاتومگ – شبکه‎های اجتماعی می‎تواند ابزار قدرتمندی باشد، ابزاری که اگر به خوبی مورد استفاده قرار گیرد، نتیجه آن، همه نوع نتایج و عواقب از درجه‎های مختلف اهمیت است و به عنوان مثال نیز می‎توان نحوه اعلام زمان پخش فصل پنجم سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن) را نام برد.

در یک بازاریابی هوشمندانه در شبکه‌های اجتماعی، کمپانی نتفلیکس از صفحه رسمی این سریال محبوب و انیمیشنی برای اعلام تاریخ پخش فصل پنجم آن در ماه سپتامبر استفاده کرده است. در ابتدا یکی از کابران در پاسخ به صفحه رسمی این سریال نوشته است که چه زمانی فصل پنجم سریال عرضه خواهد شد و صفحه رسمی سریال نیز در پاسخ نوشته است:

“واااااو تبریک … شما دهمین میلیون نفری هستی که این سوال را پرسیده و جایزه شما نیز پاسخ سوال یعنی جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) است … حال لطفا دیگر این سوال را از من نپرسید”

سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن)
سریال انیمیشنی BoJack Horseman (بوجک هورسمن)

کمپانی نتفلیکس علاوه بر اعلام زمان پخش فصل پنجم این سریال انیمیشنی خود به طرفداران آن، تصویری رسمی نیز از این فصل پیش‎رو منتشر کرده در بالا می‎توانید مشاهده نمایید. سریال بوجک هورسمن معمولا در بازاریابی برای فصل‎های خود مرموز و مبهم رفتار نمی‎کند بنابراین، باید منتظر ماند و دید که چه قضیه‎ای در پشت این تصویر خونین و سوپرایزکننده قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *