بیاتومگ – پوستری برای فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده که علاوه بر نشان دادن تغییر مکان اتفاقات این فصل به واشنگتن دی‎سی، اشاره‎ای نیز به پرش زمانی میان اتفاقات پایان فصل هشتم و فصل جدید دارد. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده نمایید.

طرفداران می‎دانند که با بازگشت این سریال آخرالزمانی و زامبی‎محور در پاییز سال جاری با فصل نهم خود، تغییرات بزرگی در انتظارش قرار دارند. یکی از بزرگترین تغییرات نیز خروج اندرو لینکلن، یکی از بازیگران اصلی سریال از همان قسمت آغازین، از نقش ریک گرایمز است. از همین رو، با خروج لینکلن در این فصل، بازیگر سابق سریال، جان برنتال، برای به تصویر کشیدن دوباره نقش شین در یک قسمت و احتمالا به صورت توهم و خیال حضور خواهد داشت.

یکی دیگر از دگرگونی‎های سریال در فصل نهم، حضور بسیار اندک لورن کوهن در نقش مگی خواهد بود. او تنها در تعداد انگشت‎شماری قسمت در این فصل حضور پیدا خواهد کرد. علاوه بر این، انتظار می‎رود که به دنبال قوس داستانی جنگ تمام عیار و صحنه‎های اکشن بی‎شمار فصل هشتم، فصل نهم سریال به جای نبرد و جنگ، بیشتر در مورد ساخت و ساز باشد.

سریال مردگان متحرک قرار است زینت‎بخش کمیک کان سن‎دیه‎گو در اواخر ماه جاری باشد و از همین رو، شبکه ای‎ام‎سی پوستری برای آن منتشر نموده که اشاراتی در مورد داستان پیش‎رو در فصل نهم را برای طرفداران فراهم می‎آورد. جالب‎تر از همه این است که این پوستر نمایان می‎سازد که واشنگتن دی‎سی احتمالا یکی از مکان‎ها و زمینه‎های فصل نهم است. در فصل‎های گذشته، بیشتر اتفاقات سریال در ایالت ویرجینیا و در نزدیکی واشنگتن دی‎سی رخ می‎داد اما تاکنون هیچ چیزی از خود واشنگتن دی‎سی نشان داده نشده است. پخش فصل نهم سریال مردگان متحرک از مهر سال جاری آغاز خواهد شد.

پوستر فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

فصل 9 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *