خانه آخرین خبرها ادریس آلبا نقش منفی فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) را بازی خواهد کرد

ادریس آلبا نقش منفی فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) را بازی خواهد کرد

۱
جیسون استیتهام، ادریس آلبا و دواین جانسون - فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو)

بیاتومگ – ادریس آلبا در حال مذاکره برای به تصویر کشیدن نقش منفی فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو)، فیلم نسخه فرعی مجموعه فیلم‎های Fast & Furious (سریع و خشن) می‎باشد. لازم به ذکر است که این فیلم در حال حاضر به طور غیررسمی با نام هابز و شاو شناخته می‎شود و هنوز عنوان رسمی آن اعلام نشده است.

کارگردانی فیلم هابز و شاو در دستان کارگردان فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، دیوید لیچ، است. دیوید لیچ که قبلا یک بدلکار بوده، برای اولین بار در کنار چاد استاهلسکی در فیلم John Wick (جان ویک) در جایگاه کارگردانی قرار گرفت. در سال ۲۰۱۷، او فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) با بازی شارلیز ترون را کارگردانی کرد. فیلمنامه فیلم هابز و شاو را کریس مورگان قلم می‎زند و قرار است در تاریخ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ (۲ آگوست ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

فصل 5 سریال Luther (لوتر)
فصل ۵ سریال Luther (لوتر)

فیلم هابز و شاو با بازی دواین جانسون و جیسون استیتهام در نقش‎های مامور ویژه لوک هابز و مزدور دکارد شاو می‎باشد. قبلا نیز از حضور ونسا کربی در این فیلم خبر داده شده بود. او قرار است در این فیلم نقش یک مامور ام‎آی ۵ به نام هتی شاو را بازی کند، ماموری که بر حسب اتفاق خواهر دکارد شاو نیز می‎باشد.

بنابر گزارش‎ها، ادریس آلبا به طور رسمی قرار است نقش شرور فیلم هابز و شاو را به تصویر بکشد. دواین جانسون این خبر را در صفحه رسمی‎اش در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده است. این شخصیت شرور، یک تروریست مرموز بین‎المللی به نام نال می‎باشد که ترجیح می‎دهد که همیشه و به طور کامل سیاه‎پوش باشد. علاوه بر این، این شخصیت، اهل بریتانیا و حدود ۴۹ تا ۵۹ سال سن دارد که سبب می‎شود تا ادریس آلبا انتخابی عالی باشد.

یک دیدگاه

 1. دفتر عقد لوکس

  ۱۹ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۲:۳۶

  باسلام و خدا قوت به شما مدیریت محترم سایت و همکاران عزیزتان
  از بابت اینکه مقالات آموزشی خیلی خوب و با کیفیت تولید می کنید از شما سپاسگزاریم.
  برایتان موفقیت روز افزون از پروردگار یکتا آرزومندم!

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *