بیاتومگ – چیزی تا شروع پخش فصل ۴ سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری) نمانده و شبکه ای‌ام‎سی نیز بازاریابی اولیه خود برای این سریال را با ارائه تریلر جدیدی برای داستان جیمی مک‎گیل ادامه می‎دهد. در زیر می‎توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود نمایید.

گرچه این سریال، نسخه‎فرعی و پیش‎درآمد سریال Breaking Bad (بریکینگ بد) می‎باشد اما این سریال با معرفی کاراکترهای جدید و قانع‎کننده و همچنین رمزآلود کردن سوق یافتن جیمی مک‎گیل به سوی دنیای تبهکاری، تا حد زیادی موفق شده تا از کنار مشکل مشخص بودن پایان داستان برای بیننده‎ها عبور کند و همچنان آنها را درگیر داستان نگه دارد. و با عملکردی بسیار عالی از سوی باب اودنکرک، جاناتان بنکس، ریا سیهورن، پاتریک فابیان، مایکل ماندو و مایکل مک‎کین، کاملا مشخص است که چرا سریال بهتره با ساول تماس بگیری توانسته بدون تکیه بر سریال بریکینگ بد، بر روی پای خود بایستد.

و فصل چهارم سریال نیز با حضور پررنگ‎تری از سوی جیانکارلو اسپوزیتو در نقش گاس فرینگ بر این موضوع صحه می‎گذارد چراکه در این فصل، داستان بیشتر در درون دنیای توزیع مواد از طریق رستوران‎های زنجیره‎ای متعلق به فرینگ شیرجه می‎زند. البته حدس زدن اینکه جیمی چطور درگیر این ماجرا می‎شود، چندان دشوار نیست چراکه او ارتباط‎هایی با افراد وابسته به فرینگ دارد اما مطمئنا این فصل از سریال، فصلی است که در آن، بیننده‎ها به خوبی به ماجرا پی خواهند برد.

تاکنون، بازاریابی فصل چهارم سریال به طور واضح و آشکار از مرگ برادر جیمی به نام چاک به عنوان نقطه عطفی در روی آوردن این کاراکتر اصلی به دنیای جرم و جنایت یاد کرده است. گرچه جیمی در طی سه فصل گذشته تلاش کرد تا در راه درست قدم بردارد اما کاملا واضح است که آینده جیمی در مشروعیت و قانون قرار ندارد. پخش فصل چهارم سریال بهتره با ساول تماس بگیری قرار است از روز سه‎شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ (۶ آگوست ۲۰۱۸) آغاز شود.

تیزر فصل ۴ سریال Better Call Saul (بهتره با ساول تماس بگیری)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *