خانه آخرین خبرها جی بی اسموو به فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) اضافه شد

جی بی اسموو به فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) اضافه شد

۰
جی بی اسموو - فیلم Curb Your Enthusiasm (زیاد ذوق‎زده نشو)

بیاتومگ – جی بی اسموو به جمع بازیگران فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) پیوست. این فیلم دنباله، به مدتی کوتاه پس از اتفاقات فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) خواهد پرداخت. با این حال، اینکه چطور این دو فیلم به یکدیگر ربط پیدا می‎کنند، در حال حاضر تنها حدس و گمان است. اما آنچه که در حال حاضر مشخص می‎باشد، این است که پیتر پارکر با بازی تام هولند برای مدتی از شهر نیویورک فاصله خواهد گرفت و برای یک تعطیلات تابستانی به اروپا سفر خواهد کرد.

جان واتس که کارگردانی فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را برعهده داشت، در جایگاه کارگردانی این فیلم قرار دارد. نویسندگان فیلمنامه فیلم بازگشت به خانه، کریس مک‎کینا و اریک سامرز، نیز فیلمنامه فیلم دور از خانه را قلم خواهند زد. بخش عظیمی از بازیگران فیلم همچنان نامشخص است اما تدوین‎گر فیلم دن لبنتال اظهار داشته که فیلم دور از خانه، بزرگتر و سرگرم‎کننده‎تر از فیلم قبلی خواهد بود.

فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)
فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)

بنابر گزارش‎ها، جی بی اسموو، دومین بازیگر جدیدی است که حضورش در نقشی تازه در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه تایید شده است. اولین نفر نیز جیک جیلنهال بود که انتظار می‎رود نقش شخصیت شروری به نام میستریو را به تصویر بکشد. دیگر بازیگران این فیلم که قرار است نقش‎های خود از فیلم اول را بازآفرینی کنند نیز شامل مایکل کیتون، زندیا و ماریسا تومی می‎باشد. گرچه هنوز مشخص نیست که اسموو قرار است نقش چه کاراکتری را بازی کند اما احتمال می‎رود که کاراکتر وی، یک کاراکتر شرور دیگر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *