بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر کاملی برای فصل ۶ سریال Orange Is The New Black (نارنجی سیاه جدید است) منتشر کرده و این تریلر نیز مدتی کوتاه پس از اتفاقات فصل پنجم را در پیش می‎گیرد، اتفاقاتی که ظاهرا همه چیز را تغییر داده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

فصل پنجم سریال نارنجی سیاه جدید است، یک حرکت و انحراف برای این سریال نسبتا طولانی بوده است، به طوریکه زنان ندامتگاه لیچفیلد شورش و طغیان کردند، شورشی که در تمام مدت فصل سریال ادامه داشت و سرانجام آن نیز برای زندانیان به خوبی و خوشی نبود. حال، پسامدهای آن شورش در مرکزیت فصل ششم سریال قرار دارد و سوزان با بازی اوزو اودوبا، تیستی با بازی دنیل بروکز، گلوریا با بازی سلنیس لیوا و حتی پایپر با بازی تیلور شیلینگ مجبور هستند تا با دنیای جدید زندان فوق امنیتی ستیز کنند.

پرداختن سریال به عواقب و پسایندهای آن شورش، حرکت بسیار جالب دیگری از این سریال می‎باشد. این شورش به طور عمده توسط مرگ پوسی با بازی سمیرا وایلی و همچنین بی‎کفایتی و خشونت نگهبان‎های جدیدی که توسط مالکان جدید زندان آورده شده بودند، شعله‎ور شد.

گذشته از این، سریال همچنان به طور غیرضروری و جزئی در مورد دوران پایپر چپمن در زندان می‎باشد که به معنای آن است که سریال باید راه‎های جدیدی برای بسط دادن داستان و رفع فشرده‎سازی روایت پیدا کند تا بدین ترتیب، فصل ششم و همچنین فصل هفتم سریال همچنان پیش‎رونده احساس شوند. فصل ششم سریال نارنجی سیاه جدید است در تاریخ روز جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ (۲۷ جولای ۲۰۱۸) به طور کامل بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فصل ۶ سریال Orange Is The New Black (نارنجی سیاه جدید است)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *