بیاتومگ – کارگردان فیلم The Favourite (سوگلی)، یورگوس لنتیموس، هرگز بر طبق قوانین عمل نکرده و تریلر منتشر شده برای این فیلم جدیدش نیز وعده می‎دهد که یک رنج و زحمت سلطنتی برای سنت‎گرایان باشد. لنتیموس گرایش و تمایل‎های سینمایی را دنبال نمی‎کند اما معمولا سبک فراواقع‎گرایی خود را حفظ می‎نماید. در این تریلر، پویایی قدرت در قرن هیجدهم در انگلستان به اجرا درمی‎آید.

اتفاقات فیلم سوگلی در اوایل قرن هیجدهم میلادی رخ می‎دهد و به بررسی رابطه میان ملکه آن با بازی اولیویا کلمن و دو دختر عمو با بازی اما استون و ریچل وایس می‎پردازد که امیدوارند تا از نردبان سلطنتی بالا بروند. در حالی که کُلمن و وایس قبلا در فیلم The Lobster (خرچنگ) در سال ۲۰۱۵ با لنتیموس همکاری کرده‎اند اما فیلم سوگلی، اولین فیلمی است که استون در دنیای سینمایی لنتیموس به بازیگری می‎پردازد.

کمپانی فاکس سرچلایت اولین تریلر رسمی از فیلم سوگلی را منتشر کرده که سرشار از تصاویر جسورانه و دیالوگ‎های عشوه‎گرانه است. در حالی که اکثر فیلم‎های تاریخی عمدتا به طراحی تولید باشکوه و ملودرام ارزش می‎نهند اما لنتیموس نشان داده که او علاقه‎مند است تا بیننده‎ها را نامتوازن حفظ کند. فیلمبرداری فیلم سوگلی نیز در دستان رابی رایان است. فیلم سوگلی قرار است در تاریخ جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ (۲۳ نوامبر ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم The Favourite (سوگلی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *