خانه آخرین خبرها وینستون دوک نقش کیمبو اسلایس را در فیلم Backyard Legend (افسانه حیاط پشتی) بازی می‎کند

وینستون دوک نقش کیمبو اسلایس را در فیلم Backyard Legend (افسانه حیاط پشتی) بازی می‎کند

۰
وینستون دوک - فیلم Backyard Legend (افسانه حیاط پشتی)

بیاتومگ – وینستون دوک قرار است در فیلم بیوگرافی کیمبو اسلایس با عنوان فیلم Backyard Legend (افسانه حیاط پشتی) به نقش‎آفرینی بپردازد. دوک به لطف حضورهای اخیرش در نقش ام‎باکو در فیلم‎های Black Panther (پلنگ سیاه) و Avengers: Infinity War (انتقام‎جویان: جنگ بی‎نهایت)، به طور ناگهانی به موفقیت و شهرت دست یافت.

عملکرد او در فیلم پلنگ سیاه یکی از بخش‎های بسیار فیلم است که مردم مدام در مورد آن سخن می‎گویند و همه علاقه‎مند هستند تا ببینند چه اتفاقاتی در آینده برای این کاراکتر رخ خواهد داد. او از بشکن تانوس جان سالم به در برد، پس احتمال داشتن نقشی در فیلم Avengers 4 (انتقام‎جویان ۴) ممکن است اما مطمئنا آینده این کاراکتر بسیار روشن‎تر است و بالاتر از یک کاراکتر مکمل بودن می‎باشد.

اولین فیلم وینستون دوک پس از شهرت فیلم پلنگ سیاه، دنباله فیلم Get Out (برو بیرون) ساخته جردن پیل به نام Us (ما) می‎باشد. او در فیلم هیجان‎انگیز و درام ما در کنار دیگر ستاره فیلم پلنگ سیاه، لوپیتا نیونگو، به نقش‎آفرینی خواهد پرداخت. حال گزارش شده که او قرار است نقش مبارز هنرهای رزمی ترکیبی مشهوری به نام کیمبو اسلایس را به تصویر بکشد.

وینستون دوک - فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)
وینستون دوک – فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

گزارش شده که وینستون دوک قرار است نقش کوین فرگوسن ملقب به کیمبو اسلایس را در فیلم افسانه حیاط پشتی بازی کند. فیلمنامه این فیلم را اندی وایس (White Boy Rick) به نگارش درآورده است. در اواخر سال گذشته میلادی، قرار بود که سایمون برند بر روی صندلی کارگردانی این فیلم تکیه بزند اما اکنون هیچ اشاره‎ای به او نشده و احتمالا این فیلم نیاز به پیدا کردن کارگردانی تازه دارد.

کوین فرگوسن زمانی که یک بی‎خانمان بوده، اغلب مجبور بوده تا در مبارزات برگزار شده در حیاط پشتی خانه‎ها حضور پیدا کند. زمانی که برخی از مبارزات پرسروصدای او راه خود را به دنیای اینترنت پیدا می‎کنند، او به سرعت در دنیای اینترنت شناخته می‎شود که به او در راه‎اندازی حرفه‎اش در هنرهای رزمی ترکیبی کمک می‎کند. پیروزی‎های سریع او، میراث او را مرتفع می‎ساختند. او در نهایت به بوکس روی آورد و به محدوده یک کشتیگیر حرفه‎ای نیز نزدیک شد. زندگی او کوتاه بود و در سن ۴۲ سالگی از دنیا رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *