بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فیلم Life Itself (خود زندگی) محصول استودیو آمازون منتشر شده که در آن، عشق هیچ حد و مرزی نمی‎شناسد و اسکار آیزاک و اولیویا وایلد یک داستان افسانه‎ای عاشقانه را آغاز می‎کنند یا حداقل، قبل از اینکه حوادث غیرمنتظره و اجتناب ناپذیر آنها را به واقعیت بازگرداند، این چیزی است که در ظاهر به نظر می‎رسد.

فیلم خود زندگی توسط خالق سریال موفق This Is Us (این ما هستیم)، دن فوگلمن، کارگردانی شده و با بررسی رابطه‎های مختلف در طی چندین نسل در شهر نیویورک و اسپانیا، نگاهی گسترده به تعهدهای پایدار و جاودان دارد. در حالی که ستاره مرد فیلم خود زندگی یعنی اسکار آیزاک برای به تصویر کشیدن کاراکتر پو دامرون در مجموعه فیلم‎های Star Wars (جنگ ستارگان) و آپاکلیپس در مجموعه فیلم‎های X-Men (مردان ایکس) به شهرت و موفقیتی جهانی دست یافته، ستاره زن فیلم یعنی اولیویا وایلد عمدتا در فیلم‎های مستقل و کم‎بودجه حضور یافته و اخیرا نیز در سریال Vinyl (واینل) شبکه اچ‎بی‎او بازی کرده است. دیگر بازیگرانی که در فیلم خود زندگی این دو بازیگر را همراهی می‎کنند نیز شامل آنتونیو باندراس، مندی پتینکین و اولیویا کوک می‎باشد.

کمپانی آمازون استودیو اولین تریلر برای فیلم خود زندگی منتشر کرده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. فیلم خود زندگی قرار است در تاریخ روز جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین آمازون عرضه شود.

تریلر فیلم Life Itself (خود زندگی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *