خانه آخرین خبرها چندین بازیگر به سریال Central Park Five (پنج نفر پارک مرکزی) پیوستند

چندین بازیگر به سریال Central Park Five (پنج نفر پارک مرکزی) پیوستند

۰
بازیگران سریال Central Park Five (پنج نفر پارک مرکزی)

بیاتومگ – از آنجا که فیلمبرداری سریال Central Park Five (پنج نفر پارک مرکزی) قرار است در ماه آگوست سال جاری میلادی آغاز شود، آوا دوورنی بازیگرانی شامل مایکل کی ویلیامز، ورا فارمیگا و جان لگویزامو را به جمع بازیگران این سریال محدود خود اضافه کرده است.

آوا دوورنی که قبلا کارگردانی فیلم‎های Selma (سلما) و A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان) را برعهده داشته، با سریال پنج نفر پارک مرکزی، دومین همکاری خود را با کمپانی نتفلیکس رقم خواهد زد. اولین همکاری آنها نیز مستند نامزد جایزه اسکار ۱۳th (سیزدهمین) می‎باشد.

سریال پنج نفر پارک مرکزی بر روی یک اشتباه قضایی منحصرا برجسته و نمایان تمرکز دارد که در مورد پنج مرد رنگین‎پوست از منطقه هارلم شهر نیویورک است که محکوم به تجاوز به یک زن در سال ۱۹۸۹ شده بودند. در نهایت در دهه ۲۰۰۰ میلادی به لطف مدرک دی‎ان‎ای و همچنین اعترافی از سوی یکی از متجاوزان واقعی، این پنج مرد تبرئه شدند.

آوا دوورنی - فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)
آوا دوورنی – فیلم A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان)

آوا دوورنی علاوه بر نوشتن داستان سریال در کنار اتیکا لاک (Empire)، مایکل استاربوری (Legends of Chamberlain Heights) و رابین سوئیکورد (The Promise)، کارگردانی چهار قسمت سریال پنج نفر پارک مرکزی را برعهده دارد. در حالی که انتخاب بازیگران برای سریال همچنان در جریان است، اما کمپانی نتفلیکس احتمالا به دنبال پخش این سریال محدود در سال ۲۰۱۹ می‎باشد.

بنابر گزارش‎ها، مایکل کی ویلیامز و جان لگویزامو قرار است نقش پدران دو تن از این پنج نفر متهم به نام‎های بابی مک‎کری و ریموند سانتانا سینیور را ایفا نمایند و این در حالی است که ورا فارمیگا نقش معاون دادستانی منهتن به نام الیزابت لدرِر را به تصویر خواهد کشید، کسی که در این پرونده، پیگرد قانونی علیه این پنج مرد را برعهده دارد. هنوز بازیگران نقش‎های مربوط به پنج نفر متهم داستان انتخاب نشده‎اند اما انتظار می‎رود که در هفته‎های پیش‎رو، این موضوع تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *