بیاتومگ – سریال Castle Rock (کسل راک) قرار است در ماه آینده بر روی سرویس آنلاین کمپانی هولو منتشر شود اما قبل از این اتفاق، کمپانی هولو تریلری برای این سریال منتشر کرده تا اشتیاق و رغبت نسبت به این سریال را به اوج خود برساند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال ترسناک و روانشناختی بر اساس یکی از کارهای استاد ژانر ترسناک، استیون کینگ است.

شهر خیالی کسل راک، زمینه و محیط لازم برای مجموعه‎ای از رمان‎های استیون کینگ فراهم آورده بود. اتفاقات رمان‌هایی همچون The Dead Zone (منطقه مرده)، Cujo (کاجو)، The Dark Half (نیمه تاریک ) و Needful Things (چیزهای ضروری)، همگی در این شهر خیالی رخ داده است.

حال به لطف سریال کسل راک با تهیه‎کنندگی جی جی آبرامز، به افسانه‎های شهر کسل راک به طور عمیق‎تر مورد بررسی قرار می‌گیرند. سریال کسل راک به مرکزیت یک وکیل به نام هنری دیور با بازی آندره هولند می‎باشد که به این شهر جن‎زده در ایالت مین بازمی‎گردد تا وکالت یک زندانی با بازی بیل اسکارسگارد که در زندان شاوشنک به سر می‎برد را برعهده بگیرد. لازم به ذکر است که زندان شاوشنک، زندان خیالی محبوب استیون کینگ می‎باشد.

سریال کسل راک بر اساس هیچ داستان خاصی از استیون کینگ نمی‎باشد اما داستانی را سرهم می‎کند که سرشار از ارجاعاتی به چندین مورد از کارهای کینگ می‎باشد. یکی از واضح‎ترین ارتباطات میان این سریال با دیگر آثار کینگ، کاراکتر الن پنگبورن با بازی اسکات گلن می‌باشد. این کاراکتر در رمان‎های نیمه تاریک و چیزهای ضروری بوده است. مورد بعدی نیز زندان شاوشنک می‌باشد که ارتباط مستقیمی با فیلم دوست‎داشتنی The Shawshank Redemption (رستگاری در شاوشنک) دارد. شروع پخش فصل اول این سریال از روز چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ (۲۵ جولای ۲۰۱۸) می‎باشد.

تریلر سریال Castle Rock (کسل راک)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *