بیاتومگ – مدیر اجرایی سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)، روبرتو آگویر-ساکاسا، اولین پوستر این سریال پیش‎روی کمپانی نتفلیکس را منتشر کرده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید. در سریال ماجراجویی‎های ترسناک سابرینا، کرنان شیپکا نقش سابرینا اسپلمن را به تصویر خواهد کشید.

با پخش سریال Riverdale (ریوردیل) از شبکه سی‎دبلیو، کمپانی آرچی کمیکز در اوایل سال ۲۰۱۷ موفقیت را پیدا کرد. سریال ریوردیل مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و به سرعت نیز توده عظیمی از طرفداران پروپاقرص را گردهم آورد. پس از آن، کمپانی آرچی کمیکز قراردادی را با بخش سریالی کمپانی برادران وارنر برای اقتباس‎های بیشتر منعقد کرد و بعدها نیز گزارش شد که سریالی در مورد کاراکتر ساحره نوجوان سابرینا توسط شبکه سی‎دبلیو در حال توسعه است. اما در نهایت، این پروژه به دست کمپانی نتفلیکس رسید و این کمپانی نیز دستور ساخت دو فصل کامل از آن تحت عنوان ماجراجویی‎های ترسناک سابرینا را داد.

علاوه بر کرنان شیپکا در نقش اصلی، دیگر بازیگران سریال نیز شامل روس لینچ در نقش هاروی کینکل، لوسی دیویس در نقش خاله هیلدا، میراندا آتو در نقش خاله زلدا و چینس پدرومو در نقش پسرعمو امبروس می‎باشد. اتفاقات این سریال براساس کمیک‎هایی به همین نام می‎باشد و اتفاقات آن نیز در دهه ۶۰ میلادی رخ می‎دهد و داستانی تاریک از ساحره نوجوان سریال را بازگو می‎کند. انتظار می‎رود که فصل اول سریال ماجراجویی‎های ترسناک سابرینا در سال ۲۰۱۸ بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس قرار بگیرد.

پوستر سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)

سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)
سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *