خانه آخرین خبرها جایمون هانسو به فیلم !Shazam (شزم!) پیوست

جایمون هانسو به فیلم !Shazam (شزم!) پیوست

۰
جایمون هانسو - فیلم !Shazam (شزم!)

بیاتومگ – با پیوستن جایمون هانسو به فیلم !Shazam (شزم!) برای به تصویر کشیدن کاراکتر ویزارد یا جادوگر، اکنون او رسما عضوی از دنیای سینمایی مارول و همچنین دی‎سی می‎باشد. در ابتدا، قرار بود تا ران سیفس جونز نقش این جادوگر سه هزار ساله را بازی کند اما این اتفاق به دلیل مغایرت برنامه کاری این بازیگر رخ نداد. در حقیقت، این جادوگر سه هزار ساله است که به کاراکتر بیلی بیتسون، این قدرت‎ها را عطا می‎کند. او از زمان مصر باستان در حال مبارزه با شر و بدی بوده و بیلی را به عنوان جانشین خود انتخاب کرده است.

این فیلم ابرقهرمانی که برای اکران در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده، با بازی آشر انجل در نقش بیلی بیتسون و زکری لوری در نقش شزم می‎باشد و کارگردانی آن را نیز دیوید اف سندبرگ (Lights Out, Annabelle: Creation) برعهده دارد. فیلمنامه اولیه فیلم شزم! را دارن لمکه (Goosebumps) قلم زده و سپس در اواخر سال ۲۰۱۷، هنری گیدن (Earth to Echo) مسئولیت بازنویسی آن را بدست گرفته است.

فیلم !Shazam (شزم!)
فیلم !Shazam (شزم!)

خلاصه داستان فیلم شزم! بدین شرح است:

“همه ما در درون خودمان یک ابرقهرمان داریم، فقط اندکی سحر و جادو برای خارج کردن آن لازم است. در مورد بیلی بیتسون، این پسر خیابانی ۱۴ ساله با گفتن کلمه شزم! می‎تواند به یک ابرقهرمان بزرگسال تبدیل شود. او که همچنان در درون این بدن خدا مانند و قوی، یک بچه است، همانند هر نوجوان دیگری که دارای این قدرت‌ها می‌بود، به عیاشی و شادی می‌پردازد. شزم با بی‌باکی لذت‌بخش یک کودک شروع به محک زدن قدرت و توانایی‌هایش می‌کند. ولی او باید برای مبارزه با نیروی شیطانی‌ای که توسط دکتر سیوانا کنترل می‎شود، در استفاده از این قدرت‎ها به سرعت ماهر شود.”

دکتر تادیوس سیوانا با بازی مارک استرانگ، نقش منفی فیلم است. فیلم شزم! در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (۵ آوریل ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها اکران خواهد شد. علاوه بر این، پس از ماه‎ها انتظار، سرانجام اولین تصویر رسمی از فیلم شزم! منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید.

تصویر فیلم !Shazam (شزم!)

فیلم !Shazam (شزم!)
فیلم !Shazam (شزم!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *