خانه آخرین خبرها بن افلک به فیلم The Last Thing He Wanted (آخرین چیزی که او می‎خواست) پیوست

بن افلک به فیلم The Last Thing He Wanted (آخرین چیزی که او می‎خواست) پیوست

۰
بن افلک - فیلم The Last Thing He Wanted (آخرین چیزی که او می‎خواست)

بیاتومگ – بن افلک با پیوستن به جمع بازیگران فیلم The Last Thing He Wanted (آخرین چیزی که او می‎خواست)، قرار است در کنار ان هتوی به نقش‎آفرینی بپردازد. این دو بازیگر قبلا هرگز در کنار یکدیگر بازی نکرده‌اند. بنابر گزارش‎ها، توبی جونز، روزی پرز و ادی گاتجی نیز دیگر بازیگرانی هستند که قرارداد خود برای حضور در این فیلم محصول کمپانی نتفلیکس را نهایی کرده‎اند.

فیلم آخرین چیزی که او می‎خواست، به کارگردانی دی ریس، کارگردان فیلم Mudbound (لجن‎زار) است و اقتباسی سینمایی از رمان سیاسی هیجان‎انگیزی به همین نام نوشته جوان دیدیون محصول سال ۱۹۶۶ می‎باشد. فیلمنامه اقتباسی فیلم را نیز مارکو ویلالوباس قلم زده است.

فیلم The Intern (کارآموز)
فیلم The Intern (کارآموز)

اتفاقات داستان کتاب در میانه دهه ۸۰ میلادی رخ می‎دهد و در موردی فردی به نام النا مک‎ماهان، یک خبرنگار روزنامه واشنگتن پست است که پس از اینکه از شغلش استعفا می‎دهد تا مراقب پدر بیمار و در حال مرگ خود باشد، متوجه می‎شود که به نحوی وظیفه و نقش پدرش به عنوان یک دلال اسحله مرتبط با دولت آمریکا در آمریکای مرکزی را به ارث برده است.

اوضاع زمانی برای النا مک‎ماهان جدی‎تر می‎شود که درگیر ماجرای ایران-کنترا یا ماجرای مک‎فارلین در دهه ۸۰ میلادی می‎شود، برنامه‎ای که در دوره ریاست جمهوری ریگان به اجرا درآمد. بر طبق این برنامه، دولت آمریکا به طور غیرقانونی به ایران سلاح می‎فروخت و پول حاصله از آن را نیز برای حمایت از شورشیان کنترا در نیکاراگوئه می‎فرستاد.

بنابر گزارش‎ها، بن افلک به جمع بازیگران فیلم آخرین چیزی که او می‎خواست، پیوسته است، فیلمی که در حال حاضر فیلمبرداری آن در پورتوریکو در جریان است. جزییات مربوط به نقش افلک همچنان نامشخص است اما انتظار می‎رود که او نقش یک مقام دولتی آمریکا به نام تریت ماریسون را بازی کند، کسی که در حین تحقیق و بازجویی از النا مک‎ماهان، رابطه‎ای عاشقانه را با او آغاز می‎کند. قبلا نیز از ویلم دافو برای به تصویر کشیدن نقش پدر النا یاد شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *