خانه آخرین خبرها جزییاتی تازه از داستان فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

جزییاتی تازه از داستان فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

۰
فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بیاتومگ – مدیر اجرایی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، آنجلا کنگ، جزییات جدیدی در مورد تغییرات بزرگ پیش‎رو از جمله پرش زمانی در فصل نهم این سریال را آشکار کرده است. علاوه بر این، اولین تصویر نیز از فصل نهم سریال منتشر شده که در بالا مشاهده می‎نمایید.

طرفداران می‎دانند که با بازگشت این سریال آخرالزمانی و زامبی‎محور در پاییز سال جاری با فصل نهم خود، تغییرات بزرگی در انتظارش قرار دارند. یکی از بزرگترین تغییرات نیز خروج اندرو لینکلن، یکی از بازیگران اصلی سریال از همان قسمت آغازین، از نقش ریک گرایمز است. از همین رو، با خروج لینکلن در این فصل، بازیگر سابق سریال، جان برنتال، برای به تصویر کشیدن دوباره نقش شین در یک قسمت و احتمالا به صورت توهم و خیال حضور خواهد داشت.

یکی دیگر از دگرگونی‎های سریال در فصل نهم، حضور بسیار اندک لورن کوهن در نقش مگی خواهد بود. او تنها در تعداد انگشت‎شماری قسمت در این فصل حضور پیدا خواهد کرد. علاوه بر این، انتظار می‎رود که به دنبال قوس داستانی جنگ تمام عیار و صحنه‎های اکشن بی‎شمار فصل هشتم، فصل نهم سریال به جای نبرد و جنگ، بیشتر در مورد ساخت و ساز باشد.

فصل 9 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

آنجلا کنگ در مصاحبه اخیری که داشته، علاوه بر انتشار اولین تصویر، از جزییاتی در مورد داستان فصل نهم سریال مردگان متحرک سخن گفته که در مورد شکل‎گیری موضوعات و چیزهای مختلف به نحوی است که این فصل از سریال، یک نقطه عطف برای این سریال طویل باشد. کنگ با توصیف کردن فصل نهم به عنوان یک بخش تازه، در ادامه افزود:

“ما به بررسی این موضوع می‎پردازیم که زمانی که اشیاء و سازه‎های ساخت بشر از بین رفتند، چه اتفاقی رخ می‎دهد. زیرساخت‎ها همانند جاده‎ها و پل‎ها در حال تغییر و از بین رفتن هستند. و همچنین به بررسی این می‎پردازیم که زمانیکه منابع و ذخایر کم شود، چه اتفاقی رخ می‎دهد. یک جو و اتمسفر وسترن سرگرم‎کننده‎ای وجود دارد که ظهور کرده است. ما در فصل نهم وارد دوره‎ای خواهیم شد که در آن، بسیاری از چیزهایی که در فصل‎های قبلی آنها را دیده‎ایم، از بین رفته‎اند، پس آنها اکنون اسب‌ها و کالسکه‎ها را در اختیار دارند که به جای ماشین به کار گرفته شده‎اند. اکنون برای روشنایی از چراغ‎های نفتی استفاده می‎شود. مردم از انواع سلاح‎های مختلف بهره می‎برند. ثبات قدم و جراتی در این مورد وجود دارد که فکر می‎کنم برای بیننده‎ها سرگرم‎کننده و تازه خواهد بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *