بیاتومگ – تریلر و پوستری برای فیلم Sierra Burgess Is A Loser (سیرا برجس یک بازنده است) منتشر شد. این فیلم محصول کمپانی نتفلیکس و با بازی شانون پورسر است، کسی که به خاطر به تصویر کشیدن کاراکتر بارب در فصل ۱ سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) کاملا شناخته شده است.

فیلم سیرا برجس یک بازنده است، اقتباسی کلی از نمایش‎نامه سیرانو دو برژراک اثر ادموند روستند می‎باشد. فیلمنامه فیلم را لیندزی بیر به نگارش درآورده و کارگردانی آن را نیز ایان ساموئلز برعهده دارد. داستان این فیلم، دو دختر دبیرستانی را دنبال می‎کند که یکی از آنها در راس سلسله مراتب اجتماعی قرار دارد و دیگری به طور قاطعانه در انتهای آن. این دو با یکدیگر همکاری می‎کنند تا نفر دوم بتواند به عشقش دست پیدا کند. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل آر جی سایلر و لیا تامپسون می‎باشد.

کمپانی نتفلیکس این تریلر رسمی را برای فیلم سیرا برجس یک بازنده است منتشر کرده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مختلف مشاهده یا دانلود نمایید. این تریلر به طور مستحکمی این فیلم را به عنوان یک فیلم نوجوانانه، عاشقانه و کمدی مدرن معرفی می‎کند که با مسائلی همچون صداقت، بلوغ و رابطه‎ها در عصر تکنولوژی سروکار دارد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر فیلم Sierra Burgess Is A Loser (سیرا برجس یک بازنده است)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Sierra Burgess Is A Loser (سیرا برجس یک بازنده است)

فیلم Sierra Burgess Is A Loser (سیرا برجس یک بازنده است)
فیلم Sierra Burgess Is A Loser (سیرا برجس یک بازنده است)

یک دیدگاه

  1. عاطفه

    ۱۷ شهریور, ۱۳۹۷ در ۱۵:۱۵

    چرا زیر نویس فارسی نداره این فیلم سیرا برجس یه بازنده است ؟؟؟؟

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *