خانه آخرین خبرها چادویک بوزمن به فیلم ۱۷Bridges (هفده پل) اضافه شد

چادویک بوزمن به فیلم ۱۷Bridges (هفده پل) اضافه شد

۰
چادویک بوزمن - فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

بیاتومگ – چادویک بوزمن قرار است در فیلم ۱۷Bridges (هفده پل) بازی کند. فیلم هفده پل، فیلمی هیجان‎انگیز و پیش‎رو به تهیه‎کنندگی جو و آنتونی روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‎جویان: جنگ بی‎نهایت) می‎باشد. فیلمنامه فیلم هفده پل را آدام مرویس قلم زده و کارگردانی آن را یکی از کارگردانان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، برایان کیرک، برعهده دارد.

گزارش شده که چادویک بوزمن علاوه بر نقش‎آفرینی در فیلم هفده پل، تهیه‎کنندگی آن را نیز برعهده دارد. کمپانی اس‎تی‎ایکس فیلمز در بیانیه در رابطه با این خبر اظهار داشته است:

“استعداد به شدت زیرکانه و گیرایی انکارناپذیر چادویک بوزمن در فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)، توجه میلیون‎ها نفر را به خود جلب نمود و جو و آنتونی روسو با فیلم‎هایی همچون فیلم انتقام‎جویان ۳، انرژی تازه‎ای به درون ژانر اکشن دمیدند. رویکرد منحصربه‎فرد و زیرکانه آنها در زمینه فیلمسازی هر چیزی است جز وابسته به فرمول.”

جو و آنتونی روسو - فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت)
جو و آنتونی روسو – فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت)

فیلم هفده پل با بازی بوزمن در نقش یک کاراگاه بی‎آبرو درون اداره پلیس شهر نیویورک است که متوجه می‎شود به سرعت در یک تعقیب جنایکاران به وسعت یک شهر برای دستگیری یک قاتل گرفتار شده است. همانطور که داستان پیچیده‎تر می‎شود، این کاراکتر باید تصمیم بگیرد که در حال تعقیب چه کسی است و چه کسی در حال تعقیب او است. فیلمبرداری فیلم هفده پل قرار است در پاییز سال جاری میلادی آغاز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *