بیاتومگ – تریلری برای فیلم Colette (کولت) منتشر شده است. کیرا نایتلی در این فیلم درام تاریخی نقش گابریل سایدونی کولت را به تصویر می‎کشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید.

در صورتی که فراموش کرده‎اید که کیرا نایتلی ملکه ژانر درام‎های تاریخی می‎باشد، بهتر است نگاهی به تریلر فیلم کولت بندازید. این فیلم بیوگرافی و درام توسط ووش وستمورلند کارگردانی شده و در جشنواره فیلم ساندنس در سال جاری نقدهای بسیار قوی و مثبتی بدست آورد و از کیرا نایتلی نیز به عنوان یکی از رقبای اصلی در اسکار سال ۲۰۱۹ یاد شد.

فیلم کولت با بازی کیرا نایتلی در نقش گابریل سایدونی کولت می‎باشد، یک نویسنده آزاد از لحاظ جنسیت که برای بدست آوردن اعتبار و خوش‎نامی‎ای که سزاوارش است، علیه شوهر خود به نام ویلی طغیان می‎کند. کولت کتاب مشهور همسرش به نام “کلودین” را نوشته که سبب به شهرت رسیدن آنها شد اما با انتشار کتاب، تنها نام ویلی بر روی جلد کتاب حک شده بود. عدم به رسمیت شناختن کولت و رابطه‎اش با مارکیز د بلبوف به او قدرت داد تا آزاد شود. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل دومینک وست و دنیس گاف می‏‎باشد.

کیرا نایتلی در ژانر درام‎های تاریخی و دوره‎ای از فیلم Atonement (تاوان) و Pride and Prejudice (غرور و تعصب) گرفته تا فیلم The Imitation Game (بازی تقلید) به موفقیت بی‎نظیری دست پیدا کرده است. دو فیلم آخر برای او دو نامزدی جایزه اسکار به ارمغان آوردند و انتظار می‎رود که فیلم کولت نیز حضوری پررنگ در فصل جوایز و به خصوص اسکار داشته باشد. فیلم کولت قرار است در تاریخ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Colette (کولت)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *