بیاتومگ – اولین تصاویر منتشر شده از فیلم Glass (شیشه) ساخته ام نایت شیامالان بر این موضوع دلالت دارند که این فیلم در مقایسه با اولین فیلمش در این مجموعه سه‎گانه ابرقهرمانی‎اش یعنی فیلم Unbreakable (نشکن) یا دومین آن یعنی فیلم Split (شکافته)، یک فیلم بیشتر هیجان‎انگیز و روان‎شناختی است.

این تصاویر تایید می‎کنند که فیلم شیشه با حضور کاراکتر دیوید دان با بازی بروس ویلیس و الایجا پرایس ملقب به آقای شیشه با بازی ساموئل ال جکسون از فیلم نشکن و کوین وندل کرامب با بازی جیمز مک‎آوی از فیلم شکافته می‎باشد و هر سه آنها نیز بر این باور رسیده‎اند که کاراکترهایی از دنیای کتاب‎های کمیک هستند که زنده شده‎اند.

دیگر بازیگرانی که در فیلم شیشه حضور دارند نیز شامل آنیا تیلور جوی در نقش کیسی کوک است، زن جوانی که در فیلم شکافته توسط شخصیت‎های بیشتر خطرناک کرامب ربوده شد و در نهایت نیز موفق شد تا در برخورد با کشنده‎ترین شخصیت وی یعنی بیست یا هیولا جان سالم به در ببرد. در همین حال، سارا پالسون برای به تصویر کشیدن نقش دکتری که وظیفه درمان کوین، الایجا و دیوید را برعهده دارد، به فیلم شیشه پیوسته و این در حالی است که این دکتر هیچ اطلاعی از اینکه تا چه اندازه توانایی‎های فراطبیعی آنها واقعی و جدی است، ندارد.

این تصاویر منتشر شده برای فیلم شیشه، استفاده بسیار جالبی و وسوسه‎آمیزی از رنگ می‎کند تا قهرمان یعنی دیوید، شرور یعنی آقای شیشه و کاراکتری که در بین این دو مرز قرار دارد یعنی کوین/بیست را از یکدیگر متمایز کند. فیلم شیشه قرار است در تاریخ جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

تصاویر فیلم Glass (شیشه)

بروس ویلیس، جیمز مک‎آوی و ساموئل ال جکسون - فیلم Glass (شیشه)
بروس ویلیس، جیمز مک‎آوی و ساموئل ال جکسون – فیلم Glass (شیشه)
آنا تیلور جوی و جیمز مک‌آوی - فیلم Glass (شیشه)
آنا تیلور جوی و جیمز مک‌آوی – فیلم Glass (شیشه)
سارا پالسون - فیلم Glass (شیشه)
سارا پالسون – فیلم Glass (شیشه)
ام نایت شیامالان و بروس ویلیس - فیلم Glass (شیشه)
ام نایت شیامالان و بروس ویلیس – فیلم Glass (شیشه)
ساموئل ال جکسون - فیلم Glass (شیشه)
ساموئل ال جکسون – فیلم Glass (شیشه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *