هشدار اسپویل!

بیاتومگ – به نظر نمی‎رسد که بیننده‎ها تنها کسانی بوده باشند که نسبت به داستان فصل ۲ سریال Westworld (وست‎ورلد) گیج و مبهوت شده باشند چراکه ستاره سریال، ایوان ریچل وود، ادعا کرده که دنبال کردن طرح و داستان سریال در فصل دوم بسیار دشوار و سخت بوده است.

دومین فصل بسیار موردانتظار از سریال وست‎ورلد به همان اندازه که به شدت قوی و همراه با پایانی پرحادثه بود، تفرقه‎آمیز نیز بود، به طوریکه کاراکتر ایوان ریچل وود یعنی دلورس ابرناتی سرانجام موفق شد تا از پارک بگریزد و به دنیای انسان‎ها قدم بگذارد گرچه این کار را با بدن شخص دیگری انجام داد. به نظر می‎رسد که قسمت پایانی فصل دوم سریال وست‎ورلد مقدمه مواجه‎ای بین ربات‎ها و انسان‎ها در آینده را چیده است.

فصل 2 سریال Westworld (وست‎ورلد)
فصل ۲ سریال Westworld (وست‎ورلد)

به طور حیرت‎آوری، به نظر می‎رسد که برخی از عوامل و بازیگران سریال وست‎ورلد نیز چندان دانای کامل نیستند و آنها نیز نسبت به اتفاقات رخ داده در این فصل سریال گیج و بهت‎زده می‎باشند. اد هریس اخیرا به این موضوع اقرار کرده و اکنون نیز ایوان ریچل وود در مصاحبه‎ای این وضعیت را به اشتراک گذاشته است. از ایوان ریچل وود سوال شد که آیا او نیز همانند هریس نمی‎دانسته که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و وی در پاسخ گفت:

“من اصلا نمی‎دانستم که چه اتفاقی در فصل دوم سریال وست‎ورلد در حال رخ دادن است. به هیچ وجه. در بیشتر مواقع، صحنه و سکانس‎ها را بدون نظم و ترتیب فیلمبرداری می‎کردیم و بازی کردن در فصل دوم سریال بسیار دیوانه‎کننده بود. من نمی‎دانم که چه احساسی در مورد آن دارم. ما برنامه کاری را کنار می‎گذاشتیم و من و جفری از یکدیگر می‎پرسیدیم که در چه قسمت‎هایی هستیم. هر صحنه‎ای که قرار بود آن را انجام بدهیم، ما فقط به همان لحظه و صحنه فکر می‎کردیم و اینگونه فصل دوم را ساختیم.”

سریال وست‎ورلد برای فصل سوم تمدید شده اما هنوز تاریخ پخشی برای آن اعلام نشده است.

یک دیدگاه

  1. لباس آشپزی مردانه

    ۲۷ تیر, ۱۳۹۷ در ۱۳:۲۲

    وای خیلی خوبه ساییتون

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *