بیاتومگ – این هفته، هفته ی شلوغی برای طرفداران سری فیلم Fast and the Furious بود، نه تنها عنوان این نسخه از فیلم با نام Fate of the Furious معرفی شد، بلکه یک تیزر کوچک از فیلم نیز منتشر شد. و علاوه بر اینها صحبت هایی از انتشار یک تریلر کامل برای فیلم نیز شده است. امروز هم روز هیجان انگیزی برای طرفداران این سری فیلم بود، چون اولین پوستر از فیلم The Fate of the Furious 2017 منتشر شد.

The Fate of the Furious 2017
The Fate of the Furious 2017

در پوستر به وضوح اختلاف بین وین دیزل و دواین جانسون دیده می شود. پس در فیلم دوباره بین هابز و دومنیک اختلاف ایجاد خواهد شد و این می تواند بخاطر حرف های مرموز چارلیز ترون باشد. متاسفانه پاول واکر دیگر در بین ما نیست. پوستر فیلم نیز بیشتر دراماتیک به نظر می رسد، تا در مورد سرقت ماشین و موضوعاتی که باید در چنین فیلمی باشند.

موضوع کلی فیلم از این قرار است؛ دومنیک و لتی در ماه عسل هستند، برایان و میا هم از کار بازنشست شده اند، و بقیه هم هر کدام در جایی پخش شده اند و به نظر زندگی عادی را سپری می کنند. اما زمانی که یک زن مرموز دام را به سمت خلافکاری تحریک می کند، به نظر می رسد او هیچ راه فراری ندارد و حتی نزدیک ترین افرادش به او خیانت می کنند. از سواحل کوبا تا خیابان های نیویورک و مناطق سرد و یخبندان در نزدیک دریای Barents این تیم زبده، تمام تلاششان را برای متوقف کردن یک آشوبگر جهانی انجام می دهند.

فیلم The Fate of the Furious 2017 طبق آخرین اعلام قرار است در ۱۴ آپریل ۲۰۱۷ اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *