بیاتومگ – دواین جانسون و تام کروز، هر دو علاقه‎مند هستند تا در یک فیلم سینمایی در کنار یکدیگر به نقش‎آفرینی بپردازند. در گذشته، گیشه توسط قدرت ستاره‎های فیلم‎ها اداره می‎شد که صرف نظر از خود فیلم، به هر نحوی توجه مخاطبان را جذب می‎نمودند. سیستم فعلی هالیوود و گرایش بیننده‎ها نسبت به اثرات از قبل موجود و مجموعه فیلم‎ها در اولویت بالاتری نسبت به اینکه چه کسی در این فیلم‎ها بازی می‎کند، قرار دارد، هرچند، وجود چند نام آشنا و پرآوازه می‎تواند کمک شایانی به موفقیت فیلم بکند. یکی از ستاره‎های باقی‎مانده واقعی دنیای سینما، تام کروز است که همچنان فیلم‎های او در گیشه عملکرد خوبی دارند. فیلمی همچون The Mummy (مومیایی) که نقدهای بسیار بدی از سوی منتقدان دریافت کرد، همچنان توانست به لطف تاثیرگذاری کروز در فروش جهانی خود به موفقیت دست پیدا کند.

اگر ستاره سینمایی دیگری نیز در همین زمینه وجود داشته باشد، آن دواین جانسون ملقب به راک است. او موفق شده تا برخی از فیلم‎های مضحک و نه چندان خوب را به شیوه خود به موفقیتی بزرگ در گیشه برساند. اما هنگامی که نام او در کنار یک مجموعه فیلم شناخته‎شده قرار می‎گیرد، موفقیت اثر بیش از حد تصور می‎شود و نمونه بارز آن نیز فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) است. با این حال، این دو هرگز در فیلمی سینمایی در کنار یکدیگر بازی نکرده‎اند اما علاقه‎مند به این کار می‎باشند.

فیلم The Mummy (مومیایی) – تام کروز

در مصاحبه‎ای تازه، از تام کروز در مورد نظرش درباره همکاری با دواین جانسون در فیلم اکشن و سینمایی سوال شد. او اظهار داشت که این، ایده بسیار جالبی است و مدام نیز آن را سرگرم‎کننده خواند. بعدا نیز دواین جانسون در شبکه اجتماعی توییتر از تمایلش برای رخ دادن این اتفاق خبر داد و اظهار داشت که تنها کسانی که بیشتر از آنها از این فیلم احتمالی لذت خواهند برد، بیننده‎ها خواهند بود.

یک فیلم احتمالی با حضور دواین جانسون و تام کروز می‎تواند بلافاصله یکی از بزرگترین فیلم‎های در حال توسعه هالیوود باشد اما در حال حاضر، تنها چیزی که می‎تواند به این پروژه احتمالی جان بدهد، اشتیاق و تمایل شدید این دو بازیگر به ساخت آن است. این دو نه تنها ستاره‎های بزرگی هستند بلکه به طور عمیقی در ساخت فیلم‎هایشان دخیل می‎باشند. آنها اغلب تهیه‎کننده فیلم‎های خود می‎باشند، پس باید گفت که آنها چیزی بالاتر از یک ستاره سینمایی هستند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا فیلمی سینمایی با بازی دواین جانسون و تام کروز ساخته خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *