خانه آخرین خبرها فرانسیس مک‎دورمند بازی نقش مادر جوکر را رد کرد

فرانسیس مک‎دورمند بازی نقش مادر جوکر را رد کرد

۰
فرانسیس مک دورمند و جوکر

بیاتومگ – فرانسیس مک‎دورمند نقش‎آفرینی در نقش مادر جوکر در فیلم مستقل این کاراکتر را رد کرده است اما کمپانی برادران وارنر همچنان مصمم است تا بازیگر نام آشنایی را برای ایفای این کاراکتر به خدمت بگیرد. از تابستان سال گذشته میلادی، گزارش‎های مبنی بر این منتشر شده بود که کمپانی برادران وارنر در حال کار بر روی یک فیلم مستقل جوکر و جدا از دنیای سینمایی دی‎سی است. با این حال، این خبر تنها هفته گذشته به طور رسمی تایید شد و در آن، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که واکین فینیکس نقش دلقک شاهزاده جرم و جنایت را در این فیلم ایفا خواهد کرد.

فیلم مستقل جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس (The Hangover, War Dogs) است و فیلمنامه آن را نیز اسکات سیلور (۸ Mile, The Fighter) قلم زده است. داستان و اتفاقات فیلم جوکر در دهه ۸۰ میلادی رخ می‎دهد و به عنوان فیلم درام سرسخت و خشنی در مورد مردی توصیف شده که توسط جامعه نادیده گرفته شده است. بودجه این فیلم ۵۵ میلیون دلار است و بخشی از دنیایی سینمایی جدایی از دنیای سینمایی دی‎سی است که Elseworlds نام دارد. تولید این فیلم قرار است از ماه سپتامبر جاری آغاز شود.

فرانسیس مک دورمند - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)
فرانسیس مک دورمند – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری)

بنابر گزارش‎ها، کمپانی دی‎سی و برادران وارنر خواهان ایفای نقش مادر جوکر توسط یک بازیگر نام آشنا و بزرگ است و قبلا نیز این نقش را به فرانسیس مک‎دورمند پیشنهاد داده‎اند که وی آن را رد کرده است. این هنرپیشه آراسته تاکنون بعد از نقش برنده جایزه اسکارش در فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری) هیچ پروژه‎ای را بازی نکرده است و اخیرا نیز شایعه شده بود که کمپانی برادران وارنر به دنبال به خدمت گرفتن او برای حضور در فیلم Godzilla vs. Kong (گودزیلا دربرابر کونگ) است.

بنابر خبرهای غیررسمی، انتخاب بازیگر برای کاراکتری به نام پنی برای فیلم مستقل جوکر در جریان است. این کاراکتر به عنوان یک زن مسن ۶۰ تا ۷۴ ساله توصیف شده که مریض احوال است و در آپارتمان خود به همراه پسر بالغش زندگی می‎کند. بنابر توصیفات، می‎توان فرض کرد که این نقش، نقش مادر جوکر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *