خانه آخرین خبرها ایوان ریچل وود و استرلینگ کی براون به جمع صداپیشه‎گان انیمیشن Frozen 2 (یخ‎زده ۲) اضافه شدند

ایوان ریچل وود و استرلینگ کی براون به جمع صداپیشه‎گان انیمیشن Frozen 2 (یخ‎زده ۲) اضافه شدند

۰
ایوان ریچل وود و استرلینگ کی براون - انیمیشن Frozen 2 (یخ‎زده 2)

بیاتومگ – ایوان ریچل وود و استرلینگ کی براون در حال مذاکره برای پیوستن به جمع بازیگران انیمیشن Frozen 2 (یخ‎زده ۲) هستند. این فیلم، دنباله انیمیشن موزیکالی به همین نام محصول سال ۲۰۱۳ از کمپانی دیزنی است. بر فرض نهایی شدن قرارداد آنها، این بازیگر سریال Westworld (وست‎ورلد) و This Is Us (این ما هستیم) به بازیگرانی اضافه خواهند شد که نقش‎های خود را از فیلم اول بازآفرینی خواهند کرد که شامل کریستن بل در نقش شاه‌دخت آنا از آندریل، آدینا منزل در نقش ملکه السا و جاش گاد در نقش اولاف می‎باشد.

گزارش شده که ریچل وود و کی براون قرار است به جمع صداپیشه‎گان انیمیشن یخ‎زده ۲ اضافه شوند، هرچند در حال حاضر، نقش‎هایی که آنها بازی خواهند کرد همچنان مخفی نگه داشته شده است. این دو بازیگر اخیرا نامزدهایی به خاطر نقش‎آفرینی‎شان در سریال وست‎ورلد و این ما هستیم در مراسم امی ۲۰۱۸ دریافت کرده‎اند. با توجه به وضعیت فعلی آنها، کاملا منطقی است که نقش آنها در فیلم یخ‎زده ۲، نقشی قابل‌توجه و مهم باشد.

انیمیشن Frozen (یخ‎زده)
انیمیشن Frozen (یخ‎زده)

فیلم یخ‎زده در سال ۲۰۱۳ به اکران درآمد و الهام گرفته از داستان ملکه برفی از هنس کریستین اندرسن می‎باشد. این فیلم موفق شد تا موفقیتی عظیم در گیشه برای کمپانی دیزنی به ارمغان بیاورد و در باکس آفیس جهانی مبلغ ۱.۲۷ میلیارد دلار بدست بیاورد و علاوه بر آن نیز موفق به کسب دو جایزه اسکار شد.

کارگردانان فیلم یخ‎زده، کریس باک و جنیفر لی برای کارگردانی فیلم یخ‎زده ۲ بازخواهند گشت و همانند فیلم اول نیز جنیفر لی فیلمنامه فیلم را قلم خواهد زد. فیلم یخ‎زده ۲ قرار است در تاریخ جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها به اکران درخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *