خانه آخرین خبرها فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‎ها ۲) با بازیگران اصلی ساخته می‎شود

فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‎ها ۲) با بازیگران اصلی ساخته می‎شود

۰
فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‎ها)

بیاتومگ – فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‎ها ۲) رسما ساخته خواهد شد و تمام بازیگران فیلم اول آن برای نقش‎آفرینی در این فیلم بازخواهند گشت. کمپانی سونی با برداشت خود از آخرالزمان زامبی‎محور در سال ۲۰۰۹ به موفقیتی نسبتا خوب در گیشه دست یافت. اولین فیلم سرزمین زامبی‎ها، فردی به نام کلمبوس با بازی جسی آیزنبرگ را دنبال می‎کرد که تلاش داشت تا از دشواری‎ها و سختی‎های مختلف دوران آلوده شده به زامبی‎ها جان سالم به در ببرد.

این سفرش در نهایت او را با تالاهسی با بازی وودی هارلسون، ویچیتا با بازی اما استون و لیتل راک با بازی ابیگیل برسلین آشنا کرد. در پایان فیلم، آنها پیوندی تشکیل داده بودند که موفق شدند تا با بودجه ۲۴ میلیون دلاری به فروش جهانی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار دست یابند.

در سال‎های پس از آن، بارها تلاش شد تا دنباله‎ای برای آن ساخته شود و تاکنون نیز صحبت‎ها در مورد ساخت این دنباله احتمالی پابرجا بوده است. نه چندان قبل، شایعاتی مبنی بر این وجود داشت که سرزمین زامبی‎ها ۲ به طور پنهانی فیلمبرداری شده و به طور آزمایشی برای برخی از بیننده‎های منتخب پخش شده است اما این موضوع صحت ندارد ولی اکنون کاملا قطعی است که فیلم سرزمین زامبی‎ها ۲ ساخته خواهد شد.

فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‎ها)
فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‎ها)

گزارش شده که کمپانی سونی در حال توسعه فیلم سرزمین زامبی‎ها ۲ می‎باشد و همه قطعات مختلف را در مکان خود قرار داده است. فیلمنامه این فیلم توسط پاول ورنیک و رت ریس نوشته شده و توسط روبن فلیچر کارگردانی خواهد شد، که جدیدترین پروژه‌اش، فیلم Venom (ونوم) است.

آنها تنها کسانی نیستند که حضورشان در فیلم سرزمین زامبی‎ها ۲ تایید شده و هارلسون، استون، آیزنبرگ و برسلین همگی برای نقش‎آفرینی در این فیلم بازخواهند گشت. تولید فیلم قرار است از اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز شود و احتمالا در حدود دهمین سالگرد اکران فیلم اول یعنی اکتبر سال ۲۰۱۹ به اکران درخواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *