بیاتومگ – کمپانی Universal Pictures اولین تریلر از هشتمین فیلم از سری فیلم های Fast & Furious را که به نام The Fate Of The Furious خوانده می شود، منتشر کرده است.

در فیلم The Fate Of The Furious 2017، وین دیزل از همان بازیگران قبلی استفاده کرده است که می توان به دواین جانسون، جیسون استاتهام، مایکل رودریگز، تایریس گیبسون و لوداکریس اشاره کرد. علاوه بر اسامی بالا این فیلم دو تازه وارد به جمع بازیگران خود دارد که یکی اسکات ایستوود و برنده ی جایزه ی اسکار هلن میرن می باشد. این فیلم توسط اف گری گری کارگردانی شده است.

در سال ۲۰۱۵ فیلم Furious 7 توانست به سرعت به فروش میلیاردی دست یابد و ۶امین عنوان بزرگ فیلم می باشد. بار دیگر با عنوانی جدید از این سری فیلم های باورنکردنی به نام The Fate Of The Furious بازخواهد گشت.

حالا که دام و لتی در ماه عسل هستند و برایان و مایا از بازی کنار رفتند، و همه به زندگی نرمالی رسیده اند، اما وقتی زن مرموزی (الیزا ترون، برنده ی اسکار)، دام را به دنیایی از جنایت گمراه می کند و به نظر می رسد که دام راه فراری ندارد و به خیانت به بقیه نزدیک می باشد، آنها با امتحانی روبه رو خواهند شد که قبلا هرگز ندیده اند.

از سواحل کوبا و خیابان های نیویورک تا زمین های یخی دریای بارتنز قطب شمال، گروه نخبه باید جلوی یک آنارشیست که سعی در ایجاد هرج و مرج دارد را بگیرند و مردی که از آنها یک خانواده ساخته است را برگرداند.

فیلم The Fate Of The Furious در تاریخ ۱۴ آپریل اکران خواهد شد.

در زیر می توانید تریلر فیلم The Fate Of The Furious را مشاهده کنید یا دانلود کنید :

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

the fate of the furious 2017
the fate of the furious 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *