خانه آخرین خبرها بازیگران فیلم The Dead Don’t Die (مردگان نمی‎میرند) مشخص شد

بازیگران فیلم The Dead Don’t Die (مردگان نمی‎میرند) مشخص شد

۰
وودی هارلسون و بیل مری - فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها)

بیاتومگ – بیل مری، آدام درایور، سلنا گومز و تیلدا سوئینتون قرار است در فیلم The Dead Don’t Die (مردگان نمی‎میرند) نقش‎آفرینی کنند. فیلم مردگان نمی‎میرند، فیلمی کمدی و زامبی‎محور جدیدی از کارگردان افسانه‎ای فیلم‎های مستقل، جیم جارموش است. دیگر بازیگرانی که قبلا به این فیلم پیوسته‎اند، استیو بوشمی و کلویی سِونی می‎باشند و در حال حاضر نیز این فیلم در حال فیلمبرداری است.

کارگردان جیم جارموش با شروع ساخت فیلم‎هایی همچون Stranger Than Paradise (عجیب‎تر از بهشت) و Down By Law (مغلوب قانون) برای خود آوازه و شهرتی ساخت و اکنون او به عنوان یکی از استادان دنیای فیلم‎های مستقل آمریکایی شناخته می‎شود. گاهی اوقات، جارموش دوست دارد تا اندکی از ساخت فیلم‎های کمدی کاراکترمحور فاصله بگیرد و هنر خود را در ژانرهای مختلف به نمایش بگذارد.

در طی سالیان مختلف، او یک فیلم وسترن به نام Dead Man (مرد مرده)، یک فیلم سامورایی به نام Ghost Dog: The Way of the Samurai (گوست داگ: سلوک سامورایی) و حتی یک فیلم خون‎آشامی به نام Only Lovers Left Alive (تنها عاشقان زنده ماندند) ساخته و هر کدام از این فیلم‎ها را با حساسیت منحصربه‎فرد و جذاب خود و دیدگاه عجیبش پر کرده است.

آدام درایور - فیلم Paterson (پترسون)
آدام درایور – فیلم Paterson (پترسون)

فیلم بعدی و مطمئنا بحث‎برانگیز جارموش در یک ژانر تازه، فیلم مردگان نمی‎میرند می‎باشد که اولین تلاش این کارگردان بزرگ در دنیای فیلم‎های زامبی‎محور است. این فیلم محصول کمپانی فوکوس فیچر است که سومین همکاری میان این کمپانی با جارموش را رقم خواهد زد. لازم به ذکر است که جارموش قبلا با برخی از بازیگران این فیلم همکاری داشته است.

از میان این بازیگران، کسی که اولین همکاری‎اش با جیم جارموش می‎باشد، سلنا گومز است. داستان و طرح فیلم مردگان نمی‎میرند همچنان پنهان نگه داشته شده اما این فیلم به عنوان یک فیلم کمدی زامبی‎محور توصیف شده است. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *