بیاتومگ – چهارمین و آخرین فصل از سریال Casual (اتفاقی)، یکی از سریال‎های اصیل و ابتکاری کمپانی هولو قرار است در پایان ماه میلادی جاری پخش شود اما قبل از آن، این سرویس آنلاین تریلر و پوستر جدیدی برای آن منتشر کرده است. در زیر علاوه بر دانلود و مشاهده تریلر با دو کیفیت متفاوت، پوستر سریال را نیز مشاهده کنید.

در طی سه فصل گذشته، داستان ولری مایرز با بازی میکلا واتکینز و برادرش الکس کول با بازی تامی دویی، ترکیب عجیب و بامزه‎ای از عاشقانه‎های شکست‎خورده و شناسایی نفس بوده و همانطور که فصل‎های سریال سپری می‎شدند، توانایی سریال در ارائه قسمت‎های درام نیم ساعته هوشمندانه و جذاب افزایش پیدا می‎کرد. حال، این سریال قرار است در فصل چهارم و نهایی خود همراه با یک پرش زمانی باشد.

گرچه ایده پرش زمانی ممکن است چندان به مذاق بیننده‎ها خوش نیاید اما در پشت این حرکت دلیلی وجود دارد که ممکن است به نفع سریال باشد. فصل سوم سریال بسیاری از کاراکترها را در آستانه تغییرات بزرگی رها کرد که در آن، الکس منتظر به دنیا آمدن فرزندش از هم‎اتاقی‎اش به نام رای با بازی مایا ارسکین است، لئون با بازی نایاشا هتندی با دوست‎دخترش لیا با بازی جولی برمن نامزد کرد و دختر ولری به نام لورا با بازی تارا لین بار نیز قصد دارد تا برای خودشناسی بیشتر، زمان بیشتری را دور از خانه و خانواده سپری کند.

همانطور که تریلر جدید نشان می‎دهد، برخی تغییرات صورت گرفته است. از همه قابل‎توجه‎تر این است که اکنون، بچه الکس و رای یک کودک نوپا است و ولری نیز دخترش را برای دو سال ندیده است. پخش فصل ۴ سریال اتفاقی قرار است از روز سه‎شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ (۳۱ جولای ۲۰۱۸) از سرویس آنلاین هولو آغاز شود.

تریلر فصل ۴ سریال Casual (اتفاقی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۴ سریال Casual (اتفاقی)

فصل 4 سریال Casual (اتفاقی)
فصل ۴ سریال Casual (اتفاقی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *