خانه آخرین خبرها جیمی فاکس و مایکل بی جوردن در فیلم Just Mercy (فقط بخشش) بازی می‎کنند

جیمی فاکس و مایکل بی جوردن در فیلم Just Mercy (فقط بخشش) بازی می‎کنند

۰
جیمی فاکس و مایکل بی جوردن - فیلم Just Mercy (فقط بخشش)

بیاتومگ – جیمی فاکس در حال مذاکره برای پیوستن به مایکل بی جوردن در فیلم Just Mercy (فقط بخشش) می‎باشد. در حالی که هر دو بازیگر با فیلم‎های بلاک‎باستری و پربودجه ناآشنا نیستند اما برخی از بهترین فیلم‎های آنها در حیطه فیلم‎های کوچک‎تر قرار دارد. به دنبال موفقیت جوردن در فیلم Creed (کرید) و Black Panther (پلنگ سیاه)، همچنان پروژه‎های زیادی در حال صف کشیدن برای انتخاب او هستند.

او امسال در فیلم تلویزیونی Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱) محصول شبکه اچ‎بی‎او بازی کرد و فیلم Creed II (کرید ۲) نیز قرار است در پاییز امسال به اکران دربیاید. در حال حاضر، او پروژه دیگری به کارگردانی رایان کوگلر در حال توسعه دارد اما به نظر می‎رسد که نقش بعدی او در دنیای سینما در فیلم فقط بخشش قرار دارد.

کمپانی برادران وارنر تولید این فیلم درام دادگاهی را در اوایل سال جاری میلادی برعهده گرفت. قبل از این تغییر، قرار بود تا کارگردان فیلم Short Term 12 (بخش کوتاه‎مدت شماره ۱۲)، دستین کرتون، بر روی صندلی کارگردانی آن تکیه بزند اما هنوز این موضوع از سوی کمپانی برادران وارنر تایید نشده است. جدا از این مورد، کمپانی تاریخ اکرانی برای این فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته است که احتمالا برای واجد شرایط شدن فیلم در اسکار آن سال، این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۹ نیز به طور محدود اکران خواهد شد.

جیمی فاکس و جنیفر گارنر - فیلم The Kingdom (پادشاهی)
جیمی فاکس و جنیفر گارنر – فیلم The Kingdom (پادشاهی)

با مذاکرات جیمی فاکس برای پیوستن به جمع بازیگران فیلم فقط بخشش، به نظر می‎رسد که شانس این فیلم برای حضوری پررنگ در مراسم اسکار افزایش یافته است. مایکل بی جوردن در فیلم فقط بخشش نقش وکیل برایان استیونسون را بازی خواهد کرد و جیمی فاکس نیز نقش یک زندانی محکوم به مرگ را به تصویر خواهد کشید که وکیل وی، برایان استیونسون می‎باشد.

لازم به ذکر است که قرارداد فاکس برای حضور در این فیلم هنوز قطعی نشده و احتمالا نهایی نشدن آن نیز وجود دارد اما بنابر گزارش‎ها، او بسیار به این نقش علاقه‎مند است. این فیلم براساس کتابی به نام Just Mercy: A Story of Justice and Redemption (فقط بخشش: داستانی از عدالت و رهایی) است که در سال ۲۰۱۴ به چاپ رسیده بود. کرتون به همراه اندرو لنهام (The Shack, The Glass Castle) مسئولیت نوشتن فیلمنامه اقتباسی فیلم را برعهده دارند. فیلم فقط بخشش قرار است در تاریخ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ (۱ ژانویه ۲۰۲۰) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *