بیاتومگ – در تصاویر تازه منتشر شده از فیلم Venom (ونوم)، تام هاردی در نقش ادی براک به طور کامل به همتای چسبناک و سیاه خود تغییر ظاهر داده است. در زیر می‎توانید این تصاویر را مشاهده کنید. فیلمنامه فیلم ونوم را جف پینکنر و اسکات رزنبرگ قلم زده‌اند و کارگردانی آن را روبن فلیشر برعهده دارد. این کارگردان در یکی از اظهارات اخیر خود، فیلم ونوم را با یک فیلم گرگینه مقایسه کرده است.

این فیلم اولین فیلم از مجموعه فیلم‌های کمپانی سونی براساس کتاب‌های کمیک حول دشمنان مرد عنکبوتی شامل ادی براک ملقب به ونوم، سیلور سیِبل و بلک کت می‎باشد. تا آنجایی که معلوم شده است، فیلم ونوم کاملا جدا از دنیای سینمایی مارول است و مشخص نیست که آیا مرد عنکبوتی در آن حضور پیدا خواهد کرد یا خیر. فیلم ونوم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

فیلم ونوم، روزنامه‎نگاری به نام ادی براک را دنبال می‎کند که در حال جستجو و تحقیق در مورد یک رسوایی جدید و تازه است. او که مصمم است تا به حرفه روزنامه‎نگاری خود جان تازه‎ای بدهد و آن را بار دیگر به مسیر موفقیت بازگرداند، به سان فرانسیسکو می‎رود تا در آنجا در مورد موسسه مرموز بنیاد زندگی و مدیر آن، دکتر کارلتون دریک با بازی ریز احمد تحقیق کند. او در آنجا نوع دیگری از مشکل و دردسر که فراتر از انتظارش بود را کشف می‏‎کند.

تصاویر فیلم Venom (ونوم)

فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *