بیاتومگ – تصویری تازه از فیلم Aquaman (آکوامن) منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید. این تصویر تایید می‎کند که جایمون هانسو نقش شاه فیشرمن را در این فیلم به تصویر می‎کشد و یکی از اعضای تازه تاییدشده بازیگران می‎باشد. قبلا نیز از حضور او در دیگر فیلم دی‎سی به نام !Shazam (شزم!) برای به تصویر کشیدن نقش جادوگر خبر داده شده بود. چیزی تازه کمیک‎کان سن‎دیه‎گو نمانده و انتظار می‎رود که اولین تریلر فیلم آکوامن در این کمیک‎کان پخش شود.

بازیگران فیلم آکوامن شامل جیسون موموا در نقش آکوامن/آرتور کاری، امبر هرد در نقش ملکه مرا، پاتریک ویلسون در نقش پادشاه آتلانتیس‎ها به نام اورم، ویلم دافو در نقش وولکو، نیکول کیدمن در نقش مادر آرتور کاری به نام ملکه آتلانتا و یحیی عبدالمتین دوم در نقش بلک مانتا را مشاهده کرد.

اورم که با نام اوشن مستر یا ارباب اقیانوس نیز شناخته می‎شود، برادر ناتنی آرتور کاری می‎باشد و قرار است نقش اصلی منفی فیلم باشد. وولکو یکی از ساکنین اقیانوس است که معمولا متحد و مربی آرتور می‎باشد. ملکه مرا نیز معشوقه آرتور و یکی از اشرافیان آتلانتیس است. ملکه آتلانتا، مادر آرتور می‎باشد و بلک مانتا نیز یکی از شخصیت‎های منفی دیگر فیلم است.

در فیلم آکوامن شاهد حضور جیسون موموا به عنوان نقش اصلی خواهیم بود. معرفی او در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) و فیلم Justice League (لیگ عدالت) صورت گرفته ولی انتظار می‎رود که توصیف بهتری از این کاراکتر در فیلم مستقل وی یعنی فیلم آکوامن مشاهده شود. فیلم آکوامن قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

در این تصویر تازه منتشر شده از فیلم آکوامن، شاه فیشرمن در کاخ سلطنتی خود واقع در یکی از هفت پادشاهی آتلانتیس ایستاده است. این تصویر به طور رسمی اولین نگاه به جلوه‎های بصری فیلم آکوامن را ارائه می‎کند و علاوه بر آن، عضو جدید بازیگران فیلم را نیز معرفی می‎کند که جایمون هانسو در نقش شاه فیشرمن است. البته جلوه‎های بصری سنگین سبب شده تا او به خوبی قابل تشخیص نباشد.

تصویر فیلم Aquaman (آکوامن)

فیلم Aquaman (آکوامن)
فیلم Aquaman (آکوامن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *