خانه آخرین خبرها لورن ریدلوف به فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) پیوست

لورن ریدلوف به فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) پیوست

۰
لورن ریدلوف - فصل 9 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بیاتومگ – بازیگر نامزد جایزه تونی، لورن ریدلوف، به جمع بازیگران فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) اضافه شده و قرار است نقش کاراکتری از دنیای کتاب‎های کمیک به نام کانی را به تصویر بکشد. مدیر اجرایی جدید سریال، آنجلا کنگ، قبلا نوید داده بود که فصل نهم بر روی کاراکترهای زن زیاد سریال تمرکز خواهد کرد و اکنون به نظر می‎رسد که با معرفی کاراکتر کانی، فصل نهم حتی بیشتر با محوریت کاراکترهای زن خواهد بود. کاراکتر کانی، یک بازمانده بود که برای اولین بار در نسخه ۱۲۷ کتاب‎های کمیک مردگان متحرک معرفی شد.

طرفداران می‎دانند که با بازگشت این سریال آخرالزمانی و زامبی‎محور در پاییز سال جاری با فصل نهم خود، تغییرات بزرگی در انتظارش قرار دارند. یکی از بزرگترین تغییرات نیز خروج اندرو لینکلن، یکی از بازیگران اصلی سریال از همان قسمت آغازین، از نقش ریک گرایمز است. از همین رو، با خروج لینکلن در این فصل، بازیگر سابق سریال، جان برنتال، برای به تصویر کشیدن دوباره نقش شین در یک قسمت و احتمالا به صورت توهم و خیال حضور خواهد داشت.

یکی دیگر از دگرگونی‎های سریال در فصل نهم، حضور بسیار اندک لورن کوهن در نقش مگی خواهد بود. او تنها در تعداد انگشت‎شماری قسمت در این فصل حضور پیدا خواهد کرد. علاوه بر این، انتظار می‎رود که به دنبال قوس داستانی جنگ تمام عیار و صحنه‎های اکشن بی‎شمار فصل هشتم، فصل نهم سریال به جای نبرد و جنگ، بیشتر در مورد ساخت و ساز باشد.

نجواگران یا ویسپررز - فصل 9 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
نجواگران یا ویسپررز – فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بنابر گزارش‎ها، لورن ریدلوف قرار است نقش کاراکتر کانی را در فصل نهم سریال مردگان متحرک بازی کند. ریدلوف که خود ناشنوا می‎باشد، قرار است نقش کانی را به عنوان فردی بازی کند که دارای اختلال شنوایی است و از زبان اشاره برای ارتباط برقرار کردن استفاده می‎کند و به عنوان فردی توصیف شده که در استفاده از حس‎های خود برای تعبیر کردن مردم، موقعیت‎ها و مشکلات بسیار ماهر است.

کاراکتر کانی در کتاب‎های کمیک ناشنوا نیست. او به همراه گروه کوچکی از بازماندگان به رهبری کاراکتری به نام مگنا در حال سفر است. مدتی پس از اتفاقات جنگ تمام عیار، آشکار می‎شود که گروه مگنا در حوالی شهر واشنگتن دی‎سی زندگی می‎کنند و به الکساندریا آورده می‎شوند. از همه مهم‎تر اینکه، آنها به ارتشی که ریک برای مقابله با ویسپررها تشکیل می‎دهد، می‎پیوندند. ویسپررها، گروهی از شروران هستند که خود را همانند زامبی‎ها تغییر شکل می‎دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *