خانه آخرین خبرها سریال انیمیشنی Rugrats (راگرتز) بازمی‎گردد

سریال انیمیشنی Rugrats (راگرتز) بازمی‎گردد

۰
سریال انیمیشنی Rugrats (راگرتز)

بیاتومگ – کمپانی نیکلودئون در حال احیای سریال‎های مختلف از دهه ۹۰ میلادی می‎باشد و جدیدترین سریالی که در این لیست قرار گرفته، سریال دوست‎داشتنی و انیمیشنی Rugrats (راگرتز) می‎باشد. علاوه بر راه‎اندازی دوباره سریال، قرار است فیلمی اکشن-زنده از این سریال ساخته شود.

در دهه ۹۰ میلادی، کمپانی نیکلودئون، سریال‎های انیمیشنی گسترده‎ای داشته است و اخیرا نیز دست به احیای بسیاری از آنها زده و هیچ قصدی برای توقف ندارد. این کمپانی قبلا احیای سریال‎های انیمیشنی Rocko’s Modern Life (زندگی مدرن روکو) و Invader Zim (زیم مهاجم) را در قالب فیلم اعلام کرده و اخیرا نیز طرفداران شاهد فیلم تلویزیونی Hey Arnold!: The Jungle Movie (هر آرنولد!: فیلم جنگل) بودند.

در حالی که این سریال‎ها در قالب فیلم‎های تلویزیونی احیا شده بودند، اما سریال راگرتز به گونه‎ای متفاوت بازخواهد گشت. علاوه بر اینکه احیای این سریال انیمیشنی به صورت سریال خواهد بود، فیلمی اکشن-زنده از آن نیز ساخته خواهد شد. این سریال تازه قرار است دارای ۲۶ قسمت باشد.

سریال انیمیشنی Rugrats (راگرتز)
سریال انیمیشنی Rugrats (راگرتز)

تولید این سریال در حال حاضر آغاز شده و خالقان سریال اصلی، آرلین کلاسکی، گابور ساپو و پاول جرماین به عنوان تهیه‎کننده اجرایی آن می‎باشند. فیلمنامه فیلم اکشن-زنده راگرتز را نیز دیوید گودمن قلم خواهد زد. بنابر گزار‎ش‌ها، چه سریال و چه فیلم، هر دو علاوه بر داشتن کاراکترهای جدید، با حضور کاراکترهای اصلی خواهند بود. هنوز تاریخ پخشی برای سریال انیمیشنی جدید راگرتز اعلام نشده اما فیلم آن قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ (۱۳ نوامبر ۲۰۲۰) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *