بیاتومگ – در تصویر تازه منتشر شده برای فیلم !Shazam (شزم!)، علامت رعد بر روی لباس شزم روشن شده است. در تصویر دیگر نیز شاهد آشر انجل در نقش بیل بیتسون جوان هستیم. در زیر می‎توانید این تصویر را مشاهده نمایید. این فیلم ابرقهرمانی کمپانی دی‎سی که برای اکران در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده، اولین فیلم این کمپانی در سال ۲۰۱۹ است.

فیلم شزم! با بازی آشر انجل در نقش بیلی بیتسون و زکری لوری در نقش شزم می‎باشد و کارگردانی آن را نیز دیوید اف سندبرگ (Lights Out, Annabelle: Creation) برعهده دارد. فیلمنامه اولیه فیلم شزم! را دارن لمکه (Goosebumps) قلم زده و سپس در اواخر سال ۲۰۱۷، هنری گیدن (Earth to Echo) مسئولیت بازنویسی آن را بدست گرفته است.

خلاصه داستان فیلم شزم! بدین شرح است:

“همه ما در درون خودمان یک ابرقهرمان داریم، فقط اندکی سحر و جادو برای خارج کردن آن لازم است. در مورد بیلی بیتسون، این پسر خیابانی ۱۴ ساله با گفتن کلمه شزم! می‎تواند به یک ابرقهرمان بزرگسال تبدیل شود. او که همچنان در درون این بدن خدا مانند و قوی، یک بچه است، همانند هر نوجوان دیگری که دارای این قدرت‌ها می‌بود، به عیاشی و شادی می‌پردازد. شزم با بی‌باکی لذت‌بخش یک کودک شروع به محک زدن قدرت و توانایی‌هایش می‌کند. ولی او باید برای مبارزه با نیروی شیطانی‌ای که توسط دکتر سیوانا کنترل می‎شود، در استفاده از این قدرت‎ها به سرعت ماهر شود.”

دکتر تادیوس سیوانا با بازی مارک استرانگ، نقش منفی فیلم است و جایمون هانسون نیز نقش جادوگر را در این فیلم بازی می‎کند. قبلا اولین تصویر رسمی از این فیلم منتشر شده بود و حالا این تصویر تازه، بر روی نشان رعد بر روی لباس شزم! تاکید دارد. تصویر دیگر نیز اولین تصویر رسمی از کاراکتر بیلی بیتسون جوان است. او در این تصاویر در کنار بهترین دوستش به نام فردی فریمن با بازی جک دیلن گریزر قرار دارد. فیلم شزم! در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ (۵ آوریل ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

تصاویر فیلم !Shazam (شزم!)

فیلم !Shazam (شزم!)
فیلم !Shazam (شزم!)
فیلم !Shazam (شزم!)
فیلم !Shazam (شزم!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *