بیاتومگ – تیزر تبلیغاتی جدیدی برای فصل ۳ سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) منتشر شده که در آن، علاوه بر اشاره به تاریخ پخش فصل سوم، اولین تصویر از کاراکتری که توسط مایا هاوک بازی می‎شود نیز ارائه شد. در زیر می‎توانید این تیزر که شبیه به تبلیغات دهه ۸۰ میلادی می‎باشد را در زیر با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

از زمان به اتمام رسیدن فصل دوم این سریال محبوب علمی-تخیلی کمپانی نتفلیکس در اواخر سال گذشته میلادی، بیننده‎ها و طرفداران بسیار مشتاق بودند تا بدانند که چه زمانی می‎توانند شاهد ماجراجویی‎های بیشتری در شهر هاوکینز ایالت ایندیانا باشند. از آنجا که در حال حاضر قسمت‎های فصل سوم سریال در میانه تولید قرار دارد، نتفلیکس در این تیزر اشاره کرده که فصل سوم سریال اتفاقات ناآشنا در تابستان سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

کمپانی نتفلیکس همچنان در بازاریابی برای این سریال، ماهیت و ذات مرموز خود سریال را حفظ می‎کند و از هیچ گونه شیوه مرسوم تبلیغ و بازاریابی که سبب آشکار شدن سرنخ‎هایی در مورد داستان می‎شود نیز استفاده نمی‎کند. رخ دادن اتفاقات سریال اتفاقات ناآشنا در دهه ۸۰ میلادی سبب شده تا فرصت‎هایی برای این کمپانی فراهم شود تا در بازاریابی خلاقیت به خرج بدهد و این تیزر جدید نیز نمونه بارزی از این موضوع است.

این تیزر تازه، همانند تبلیغات دهه ۸۰ میلادی، به معرفی برند جدید استارکوت در شهر هاوکینز ایالت ایندیانا می‎پردازد. این مکان نه تنها فروشگاه‎هایی برای تمام اعضای خانواده دارد، بلکه غذاهای بسیار لذیذی نیز دارد که در آنجا، می‎توان شاهد استیو و دوست جدیدش با بازی مایا هاوک بود که در فروشگاه بستنی‎فروشی اسکوپز آهوی کار می‎کنند.

تیزر فصل ۳ سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *