بیاتومگ – دومین تریلر رسمی از فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی) منتشر شده که در بررسی به شهرت رسیدن گروه کویین پا را نسبت به تریلر اول فراتر می‎گذارد اما این رهبر گروه کویین یعنی فردی مرکوری است که بار دیگر در مرکز توجه قرار دارد. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت دانلود یا مشاهده ‎نمایید.

در هفته‎های پایانی فیلمبرداری فیلم، کمپانی فاکس قرن بیستم در اعلامیه‎ای به طور رسمی دکستر فلچر را جایگزین برایان سینگر در جایگاه کارگردانی فیلم راپسودی بوهمی کرد. فیلمنامه فیلم را نیز آنتونی مک‎کارتن قلم زده است. این فیلم، سفر گروه کویین از شکل گرفتنشان در اطراف لندن در سال ۱۹۷۰ تا اجرای زنده و نمادین‎شان در رویداد لایو اید در سال ۱۹۸۵ را به تصویر می‎کشد.

فیلم راپسودی بوهمی با بازی رامی مالک در نقش اصلی فیلم یعنی خواننده اصلی گروه کویین به نام فردی مرکوری می‎باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل گوییم لی در نقش گیتاریست برایان می، بن هاردی در نقش درامر راجر تیلور، جو مازلو در نقش گیتاریست بیس جان دیکان و ایدن گیلن در نقش اولین مدیر برنامه گروه به نام جان رید می‎باشد. فیلم راپسودی بوهمی برای اکران در تاریخ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است.

این تریلر جدید به طور همزمان هنر فیلمبرداری پرجنب‎وجوش نیوتن توماس سیگل را برجسته می‎کند و نمایشی از عملکرد دگرگون‎شونده رامی مالک در نقش فردی مرکوری است. کمپانی فاکس قرن بیستم امیدوار است تا با راه‎اندازی کمپین‎هایی، شانس رامی مالک برای بدست آوردن نامزدی یا حتی بردن جایزه اسکار را افزایش دهد.

تریلر فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *