بیاتومگ – در دومین تریلر منتشر شده برای فیلم Robin Hood (رابین هود)، جان کوچولو به رابین از لاکسلی آموزش می‎دهد تا با داروغه شیطانی ناتینگهام به مبارزه برخیزد. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید. کارگردانی فیلم رابین هود را آتو باتهرست برعهده دارد، کسی که برای کارها و محیط تاریخی سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) شناخته می‎شود.

این فیلم با بازی تارون اجرتون در نقش دزد نجیب رابین هود، جیمی فاکس در نقش فرمانده رابین هود در جنگ‎های صلیبی که اکنون مربی او است به نام جان کوچولو، بن مندلسون در نقش داروغه ناتینگهام، تیم مینچین در نقش راهب تاک، جیمی دورنن در نقش ویل اسکارلت و ایو هیوسان در نقش دوشیزه مارین می‌باشد. فیلم رابین هود قرار است در تاریخ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره‌ای به اکران دربیاید.

بر خلاف تیزر تریلر قبلی منتشر شده برای فیلم رابین هود، این تریلر جدید به اوقات تعلیم دیدن رابین و دقیق‎سازی مهارت تیراندازی‎اش تحت نظارت جان می‎پردازد. این فیلم جدید از رابین هود، همانند دیگر فیلم‎های این کاراکتر نیست و در واقع، این نسخه تازه به دنبال آن است تا در دوران مدرن و پر از ابرقهرمانان مختلف، برجسته و نمادین باشد.

تریلر فیلم Robin Hood (رابین هود)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *